2A Regional Tournament
                                        Weight class : 106
11 Tyler Gale (PANG)    
------------------------\
                        |11 Tyler Gale (PA
                       1|-----------------\
10 Jordan Berrey (SDWL) |  16-0           |
------------------------/                 |
                                          |11 Tyler Gale (PA
                                        57|-----------------\
09 Alec Acfalle (OLYP)                    |  Fall 1:54      |
------------------------\                 |                 |
                        |09 Alec Acfalle (|                 |
                       2|-----------------/                 |
11 Eli Zachary (ANAC)   |  Fall 3:31                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |10 Ty Peth (BURL)
                                                         169|-----------------
10 Kaylomb Parrish (OLYP                                    |  2-0            
------------------------\                                   |
                        |10 Kaylomb Parris                  |
                       3|-----------------\                 |
09 Jase Cooper (SQAL)   |  Fall 3:48      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |10 Ty Peth (BURL)|
                                        58|-----------------/
12 Donovan Klega (BREM)                   |  Fall :57       
------------------------\                 |
                        |10 Ty Peth (BURL)|
                       4|-----------------/
10 Ty Peth (BURL)       |  Fall 1:03      
------------------------/

                       10 Kaylomb Parris
                   L-58-----------------\
     10 Jordan Berrey                   |11 Eli Zachary (A
  L-1-----------------\              113|-----------------\
                      |11 Eli Zachary (A|  Fall 2:04      |
                    59|-----------------/                 |
     11 Eli Zachary (A|  Fall 2:45                        |        Third
  L-2-----------------/                                   |
                                                          |09 Alec Acfalle (
                                                       155|-----------------
     09 Jase Cooper (S                                    |  1-15           
  L-3-----------------\                                   |
                      |09 Alec Acfalle (                  |
                    60|-----------------\                 |
     12 Donovan Klega |  Fall 3:01      |09 Alec Acfalle (|
  L-4-----------------/              114|-----------------/
                       09 Jase Cooper (S|  Fall 1:58      
                   L-57-----------------/

                                    10 Kaylomb Parris       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-113            |10 Kaylomb Parris
                                                  141|-----------------
                                    09 Jase Cooper (S|  Fall 4:56      
                                    -----------------/
                                    L-114


                    2A Regional Tournament
                                        Weight class : 113
10 Ben Basden (PANG)    
------------------------\
                        |10 Ben Basden (PA
                       5|-----------------\
10 Logan Franey (SEHO)  |  14-1           |
------------------------/                 |
                                          |10 Ben Basden (PA
                                        61|-----------------\
10 Cody Anderson (PANG)                   |  4-1            |
------------------------\                 |                 |
                        |10 Cody Anderson |                 |
                       6|-----------------/                 |
11 Primitivo Cruz (LYND)|  8-3                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |10 Tre Toledo (OL
                                                         170|-----------------
10 Tre Toledo (OLYP)                                        |  Fall 3:14      
------------------------\                                   |
                        |10 Tre Toledo (OL                  |
                       7|-----------------\                 |
10 Suan Tung (SEHO)     |  Fall 1:42      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |10 Tre Toledo (OL|
                                        62|-----------------/
09 Jamie Schroepfer (SEQ                  |  3-1            
------------------------\                 |
                        |10 Colton Economy|
                       8|-----------------/
10 Colton Economy (BLAN)|  Fall 3:13      
------------------------/

                       10 Colton Economy
                   L-62-----------------\
     10 Logan Franey (                  |10 Colton Economy
  L-5-----------------\              115|-----------------\
                      |11 Primitivo Cruz|  2-0            |
                    63|-----------------/                 |
     11 Primitivo Cruz|  0-2                              |        Third
  L-6-----------------/                                   |
                                                          |10 Colton Economy
                                                       156|-----------------
     10 Suan Tung (SEH                                    |  9-6            
  L-7-----------------\                                   |
                      |10 Cody Anderson                   |
                    64|-----------------\                 |
     09 Jamie Schroepf|  14-3           |10 Cody Anderson |
  L-8-----------------/              116|-----------------/
                       10 Suan Tung (SEH|  Fall 5:37      
                   L-61-----------------/

                                    11 Primitivo Cruz       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-115            |11 Primitivo Cruz
                                                  142|-----------------
                                    10 Suan Tung (SEH|  4-3            
                                    -----------------/
                                    L-116


                    2A Regional Tournament
                                        Weight class : 120
12 Gavin Crain (PANG)   
------------------------\
                        |12 Gavin Crain (P
                       9|-----------------\
10 Jordan Peterson-Scott|  16-0           |
------------------------/                 |
                                          |11 Adam Adkinson 
                                        65|-----------------\
10 Craig Baker (SEQU)                     |  2-11           |
------------------------\                 |                 |
                        |11 Adam Adkinson |                 |
                      10|-----------------/                 |
11 Adam Adkinson (SDWL) |  1-6                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |11 Adam Adkinson 
                                                         171|-----------------
10 Josh Bayne (KING)                                        |  Forfeit        
------------------------\                                   |
                        |11 Daniil Fedoruk                  |
                      11|-----------------\                 |
11 Daniil Fedoruk (SDWL)|  Fall 3:53      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |11 Daniil Fedoruk|
                                        66|-----------------/
10 Shane Santos (OLYP)                    |  9-0            
------------------------\                 |
                        |10 Shane Santos (|
                      12|-----------------/
12 Riley Takemura (BELL)|  6-5            
------------------------/

                       10 Shane Santos (
                   L-66-----------------\
     10 Jordan Peterso                  |10 Shane Santos (
  L-9-----------------\              117|-----------------\
                      |10 Craig Baker (S|  6-3            |
                    67|-----------------/                 |
     10 Craig Baker (S|  0-11                             |        Third
 L-10-----------------/                                   |
                                                          |10 Shane Santos (
                                                       157|-----------------
     10 Josh Bayne (KI                                    |  6-2            
 L-11-----------------\                                   |
                      |12 Gavin Crain (P                  |
                    68|-----------------\                 |
     12 Riley Takemura|  2-5            |12 Gavin Crain (P|
 L-12-----------------/              118|-----------------/
                       12 Riley Takemura|  15-5           
                   L-65-----------------/

                                    10 Craig Baker (S       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-117            |12 Riley Takemura
                                                  143|-----------------
                                    12 Riley Takemura|  Fall 4:58      
                                    -----------------/
                                    L-118


                    2A Regional Tournament
                                        Weight class : 126
12 Brady Anderson (PANG)
------------------------\
                        |12 Brady Anderson
                      13|-----------------\
12 Spencer Wallace (SQAL|  6-0            |
------------------------/                 |
                                          |12 Brady Anderson
                                        69|-----------------\
11 Antonio Ocasio (NMAS)                  |  7-3            |
------------------------\                 |                 |
                        |10 Derreck Camba |                 |
                      14|-----------------/                 |
10 Derreck Camba (BLAN) |  2-10                             |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12 Brady Anderson
                                                         172|-----------------
11 Morgan Mower (PANG)                                      |  7-6            
------------------------\                                   |
                        |12 Gage Lott (BLA                  |
                      15|-----------------\                 |
12 Gage Lott (BLAN)     |  Fall 5:39      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12 Gage Lott (BLA|
                                        70|-----------------/
12 Alexander Castillo (N                  |  6-4            
------------------------\                 |
                        |12 Sergio Torres |
                      16|-----------------/
12 Sergio Torres (BELL) |  Fall :21       
------------------------/

                       12 Sergio Torres 
                   L-70-----------------\
     12 Spencer Wallac                  |12 Spencer Wallac
 L-13-----------------\              119|-----------------\
                      |12 Spencer Wallac|  2-4            |
                    71|-----------------/                 |
     11 Antonio Ocasio|  10-4                             |        Third
 L-14-----------------/                                   |
                                                          |10 Derreck Camba 
                                                       158|-----------------
     11 Morgan Mower (                                    |  3-6            
 L-15-----------------\                                   |
                      |10 Derreck Camba                   |
                    72|-----------------\                 |
     12 Alexander Cast|  Fall 3:17      |10 Derreck Camba |
 L-16-----------------/              120|-----------------/
                       11 Morgan Mower (|  5-2            
                   L-69-----------------/

                                    12 Sergio Torres        Fifth
                                    -----------------\
                                    L-119            |12 Sergio Torres 
                                                  144|-----------------
                                    11 Morgan Mower (|  Fall 3:32      
                                    -----------------/
                                    L-120


                    2A Regional Tournament
                                        Weight class : 132
10 Jayden Fernandez (OLY
------------------------\
                        |10 Jayden Fernand
                      17|-----------------\
11 Thor Wagoner (SDWL)  |  Fall 3:19      |
------------------------/                 |
                                          |10 Jayden Fernand
                                        73|-----------------\
11 Cobey Vetch (BREM)                     |  7-6            |
------------------------\                 |                 |
                        |12 Billy Dodd (BL|                 |
                      18|-----------------/                 |
12 Billy Dodd (BLAN)    |  Fall 3:16                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |11 Anthony Frey (
                                                         173|-----------------
12 Erick Powell (NKIT)                                      |  4-8            
------------------------\                                   |
                        |12 Erick Powell (                  |
                      19|-----------------\                 |
10 Ben Donnelly (BELL)  |  7-5            |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |11 Anthony Frey (|
                                        74|-----------------/
12 Tyler Munson (OLYP)                    |  Fall 3:52      
------------------------\                 |
                        |11 Anthony Frey (|
                      20|-----------------/
11 Anthony Frey (BLAN)  |  Fall 1:31      
------------------------/

                       12 Erick Powell (
                   L-74-----------------\
     11 Thor Wagoner (                  |11 Thor Wagoner (
 L-17-----------------\              121|-----------------\
                      |11 Thor Wagoner (|  2-8            |
                    75|-----------------/                 |
     11 Cobey Vetch (B|  Fall 3:37                        |        Third
 L-18-----------------/                                   |
                                                          |11 Thor Wagoner (
                                                       159|-----------------
     10 Ben Donnelly (                                    |  5-3            
 L-19-----------------\                                   |
                      |12 Billy Dodd (BL                  |
                    76|-----------------\                 |
     12 Tyler Munson (|  8-10           |12 Billy Dodd (BL|
 L-20-----------------/              122|-----------------/
                       12 Tyler Munson (|  Fall 2:00      
                   L-73-----------------/

                                    12 Erick Powell (       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-121            |12 Tyler Munson (
                                                  145|-----------------
                                    12 Tyler Munson (|  2-8            
                                    -----------------/
                                    L-122


                    2A Regional Tournament
                                        Weight class : 138
11 Cameron Dubos (BREM) 
------------------------\
                        |11 Cameron Dubos 
                      21|-----------------\
11 Kyle Clemenson (SEHO)|  Fall 1:19      |
------------------------/                 |
                                          |11 Cameron Dubos 
                                        77|-----------------\
11 George Wedig (KING)                    |  7-0            |
------------------------\                 |                 |
                        |12 Zachary Wallac|                 |
                      22|-----------------/                 |
12 Zachary Wallace (SQAL|  3-9                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |11 Cameron Dubos 
                                                         174|-----------------
12 Sam Burton (PANG)                                        |  3-2            
------------------------\                                   |
                        |11 Preston Bellvi                  |
                      23|-----------------\                 |
11 Preston Bellville (BL|  3-4            |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |10 Riley Fritsch |
                                        78|-----------------/
11 Melvin Santos (OLYP)                   |  Forfeit        
------------------------\                 |
                        |10 Riley Fritsch |
                      24|-----------------/
10 Riley Fritsch (BLAN) |  Fall 1:19      
------------------------/

                       11 Preston Bellvi
                   L-78-----------------\
     11 Kyle Clemenson                  |11 Preston Bellvi
 L-21-----------------\              123|-----------------\
                      |11 George Wedig (|  6-1            |
                    79|-----------------/                 |
     11 George Wedig (|  1-2                              |        Third
 L-22-----------------/                                   |
                                                          |12 Zachary Wallac
                                                       160|-----------------
     12 Sam Burton (PA                                    |  5-11           
 L-23-----------------\                                   |
                      |12 Zachary Wallac                  |
                    80|-----------------\                 |
     11 Melvin Santos |  11-10          |12 Zachary Wallac|
 L-24-----------------/              124|-----------------/
                       12 Sam Burton (PA|  4-1            
                   L-77-----------------/

                                    11 George Wedig (       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-123            |12 Sam Burton (PA
                                                  146|-----------------
                                    12 Sam Burton (PA|  2-3            
                                    -----------------/
                                    L-124


                    2A Regional Tournament
                                        Weight class : 145
11 Nikitta Weston (NKIT)
------------------------\
                        |11 Nikitta Weston
                      25|-----------------\
10 Noah Stroosma (SDWL) |  13-5           |
------------------------/                 |
                                          |11 Nikitta Weston
                                        81|-----------------\
09 Kyle Ignacio (OLYP)                    |  Fall 1:15      |
------------------------\                 |                 |
                        |12 Brendan Schmid|                 |
                      26|-----------------/                 |
12 Brendan Schmidt (BLAN|  2-7                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |11 Caleb Frey (BL
                                                         175|-----------------
12 Tanner Olson (OLYP)                                      |  6-4            
------------------------\                                   |
                        |11 Payton Peterso                  |
                      27|-----------------\                 |
11 Payton Peterson-Scott|  8-17           |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |11 Caleb Frey (BL|
                                        82|-----------------/
09 Jesse Smith (BREM)                     |  Fall 3:50      
------------------------\                 |
                        |11 Caleb Frey (BL|
                      28|-----------------/
11 Caleb Frey (BLAN)    |  Fall 3:35      
------------------------/

                       11 Payton Peterso
                   L-82-----------------\
     10 Noah Stroosma                   |11 Payton Peterso
 L-25-----------------\              125|-----------------\
                      |09 Kyle Ignacio (|  3-2            |
                    83|-----------------/                 |
     09 Kyle Ignacio (|  2-12                             |        Third
 L-26-----------------/                                   |
                                                          |12 Tanner Olson (
                                                       161|-----------------
     12 Tanner Olson (                                    |  Fall 6:54      
 L-27-----------------\                                   |
                      |12 Brendan Schmid                  |
                    84|-----------------\                 |
     09 Jesse Smith (B|  Fall 4;46      |12 Tanner Olson (|
 L-28-----------------/              126|-----------------/
                       12 Tanner Olson (|  1-7            
                   L-81-----------------/

                                    09 Kyle Ignacio (       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-125            |09 Kyle Ignacio (
                                                  147|-----------------
                                    12 Brendan Schmid|  4-0            
                                    -----------------/
                                    L-126


                    2A Regional Tournament
                                        Weight class : 152
11 Kevyn Ward (SEQU)    
------------------------\
                        |11 Kevyn Ward (SE
                      29|-----------------\
10 Cole Marlowe (LYND)  |  Fall 3:44      |
------------------------/                 |
                                          |11 Kevyn Ward (SE
                                        85|-----------------\
10 Moufee Borras (OLYP)                   |  Fall 4:47      |
------------------------\                 |                 |
                        |12 Andrew Toth (A|                 |
                      30|-----------------/                 |
12 Andrew Toth (ANAC)   |  Fall 1:40                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |11 Kevyn Ward (SE
                                                         176|-----------------
12 Tyler Hamlin (BREM)                                      |  Fall 2:18      
------------------------\                                   |
                        |10 Erik Davis (BL                  |
                      31|-----------------\                 |
10 Erik Davis (BLAN)    |  5-11           |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12 Alden Roberts |
                                        86|-----------------/
11 Rory Leonard (OLYP)                    |  Fall 1:33      
------------------------\                 |
                        |12 Alden Roberts |
                      32|-----------------/
12 Alden Roberts (BELL) |  Fall 2:55      
------------------------/

                       10 Erik Davis (BL
                   L-86-----------------\
     10 Cole Marlowe (                  |10 Erik Davis (BL
 L-29-----------------\              127|-----------------\
                      |10 Cole Marlowe (|  14-6           |
                    87|-----------------/                 |
     10 Moufee Borras |  13-2                             |        Third
 L-30-----------------/                                   |
                                                          |12 Andrew Toth (A
                                                       162|-----------------
     12 Tyler Hamlin (                                    |  Fall :46       
 L-31-----------------\                                   |
                      |12 Andrew Toth (A                  |
                    88|-----------------\                 |
     11 Rory Leonard (|  3-11           |12 Andrew Toth (A|
 L-32-----------------/              128|-----------------/
                       11 Rory Leonard (|  Fall :39       
                   L-85-----------------/

                                    10 Cole Marlowe (       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-127            |11 Rory Leonard (
                                                  148|-----------------
                                    11 Rory Leonard (|  6-8            
                                    -----------------/
                                    L-128


                    2A Regional Tournament
                                        Weight class : 160
10 Logan Madison (OLYP) 
------------------------\
                        |10 Logan Madison 
                      33|-----------------\
10 Blake Renskers (BLAN)|  Fall :11       |
------------------------/                 |
                                          |10 Logan Madison 
                                        89|-----------------\
11 Bryce Chipley (OLYP)                   |  16-9           |
------------------------\                 |                 |
                        |12 Blair Bennett |                 |
                      34|-----------------/                 |
12 Blair Bennett (BELL) |  1-16                             |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |10 Logan Madison 
                                                         177|-----------------
11 Cole Rinehart (NMAS)                                     |  Fall 2:20      
------------------------\                                   |
                        |11 Cole Rinehart                   |
                      35|-----------------\                 |
09 Brian Pullman (SQAL) |  Fall 1:06      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |11 Cole Rinehart |
                                        90|-----------------/
11 Paul Busch (BREM)                      |  3-2            
------------------------\                 |
                        |12 Jaryd Mitchell|
                      36|-----------------/
12 Jaryd Mitchell (SDWL)|  Fall 3:00      
------------------------/

                       12 Jaryd Mitchell
                   L-90-----------------\
     10 Blake Renskers                  |12 Jaryd Mitchell
 L-33-----------------\              129|-----------------\
                      |11 Bryce Chipley |  7-0            |
                    91|-----------------/                 |
     11 Bryce Chipley |  Fall 1:30                        |        Third
 L-34-----------------/                                   |
                                                          |12 Blair Bennett 
                                                       163|-----------------
     09 Brian Pullman                                     |  1-3            
 L-35-----------------\                                   |
                      |12 Blair Bennett                   |
                    92|-----------------\                 |
     11 Paul Busch (BR|  0-13           |12 Blair Bennett |
 L-36-----------------/              130|-----------------/
                       11 Paul Busch (BR|  4-2            
                   L-89-----------------/

                                    11 Bryce Chipley        Fifth
                                    -----------------\
                                    L-129            |11 Bryce Chipley 
                                                  149|-----------------
                                    11 Paul Busch (BR|  Fall 1:00      
                                    -----------------/
                                    L-130


                    2A Regional Tournament
                                        Weight class : 170
10 Richard Hillstrom (PA
------------------------\
                        |10 Richard Hillst
                      37|-----------------\
11 Jacob Burgoon (SQAL) |  Fall 5:10      |
------------------------/                 |
                                          |12 Ross Atterberr
                                        93|-----------------\
11 Blake Mann (PANG)                      |  Fall 3:54      |
------------------------\                 |                 |
                        |12 Ross Atterberr|                 |
                      38|-----------------/                 |
12 Ross Atterberry (ANAC|  Fall 5:41                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12 Jacob Farrell 
                                                         178|-----------------
12 Tyler Grewell (NMAS)                                     |  10-9           
------------------------\                                   |
                        |12 Tyler Grewell                   |
                      39|-----------------\                 |
12 Matt Goss (BURL)     |  5-0            |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12 Jacob Farrell |
                                        94|-----------------/
12 Malcom Cabornay (OLYP                  |  Fall 1:19      
------------------------\                 |
                        |12 Jacob Farrell |
                      40|-----------------/
12 Jacob Farrell (SDWL) |  Fall 3:10      
------------------------/

                       12 Tyler Grewell 
                   L-94-----------------\
     11 Jacob Burgoon                   |12 Tyler Grewell 
 L-37-----------------\              131|-----------------\
                      |11 Blake Mann (PA|  Fall 3:35      |
                    95|-----------------/                 |
     11 Blake Mann (PA|  Fall 3:40                        |        Third
 L-38-----------------/                                   |
                                                          |12 Tyler Grewell 
                                                       164|-----------------
     12 Matt Goss (BUR                                    |  Fall 4:15      
 L-39-----------------\                                   |
                      |10 Richard Hillst                  |
                    96|-----------------\                 |
     12 Malcom Caborna|  10-9           |12 Matt Goss (BUR|
 L-40-----------------/              132|-----------------/
                       12 Matt Goss (BUR|  Fall :36       
                   L-93-----------------/

                                    11 Blake Mann (PA       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-131            |11 Blake Mann (PA
                                                  150|-----------------
                                    10 Richard Hillst|  Inj Def        
                                    -----------------/
                                    L-132


                    2A Regional Tournament
                                        Weight class : 182
11 Cole Bonagofski (BREM
------------------------\
                        |11 Cole Bonagofsk
                      41|-----------------\
09 Saul Magallon (BLAN) |  Fall 3:14      |
------------------------/                 |
                                          |12 Quinten Dickma
                                        97|-----------------\
11 Dawson Johnson (KING)                  |  4-7            |
------------------------\                 |                 |
                        |12 Quinten Dickma|                 |
                      42|-----------------/                 |
12 Quinten Dickman-Roppe|  0-7                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12 Aaron Tisinger
                                                         179|-----------------
11 Evan Gallacci (PANG)                                     |  Fall 1:38      
------------------------\                                   |
                        |11 Evan Gallacci                   |
                      43|-----------------\                 |
12 Spencer Marshall-Rode|  Fall 1:23      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12 Aaron Tisinger|
                                        98|-----------------/
12 Matthew Guerrero (OLY                  |  2-3            
------------------------\                 |
                        |12 Aaron Tisinger|
                      44|-----------------/
12 Aaron Tisinger (ANAC)|  Fall 1:42      
------------------------/

                       11 Evan Gallacci 
                   L-98-----------------\
     09 Saul Magallon                   |11 Evan Gallacci 
 L-41-----------------\              133|-----------------\
                      |11 Dawson Johnson|  4-2            |
                    99|-----------------/                 |
     11 Dawson Johnson|  0-4                              |        Third
 L-42-----------------/                                   |
                                                          |11 Cole Bonagofsk
                                                       165|-----------------
     12 Spencer Marsha                                    |  2-7            
 L-43-----------------\                                   |
                      |11 Cole Bonagofsk                  |
                   100|-----------------\                 |
     12 Matthew Guerre|  2-10           |11 Cole Bonagofsk|
 L-44-----------------/              134|-----------------/
                       12 Matthew Guerre|  Fall 1:40      
                   L-97-----------------/

                                    11 Dawson Johnson       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-133            |11 Dawson Johnson
                                                  151|-----------------
                                    12 Matthew Guerre|  5-1            
                                    -----------------/
                                    L-134


                    2A Regional Tournament
                                        Weight class : 195
12 Matt Robbins (PANG)  
------------------------\
                        |12 Matt Robbins (
                      45|-----------------\
11 Zach Zimmerman (SEHO)|  11-8           |
------------------------/                 |
                                          |12 Matt Robbins (
                                       101|-----------------\
12 Joe Buxton (NMAS)                      |  Fall 3:29      |
------------------------\                 |                 |
                        |10 Brody Weinheim|                 |
                      46|-----------------/                 |
10 Brody Weinheimer (LYN|  Fall 3:05                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12 Matt Robbins (
                                                         180|-----------------
11 Geordyn Shinard (OLYP                                    |  4-2            
------------------------\                                   |
                        |11 Geordyn Shinar                  |
                      47|-----------------\                 |
11 Quinn Carpenter (SDWL|  20-8           |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12 Nate Vaughn (S|
                                       102|-----------------/
12 Brandon Barker (NKIT)                  |  5-6            
------------------------\                 |
                        |12 Nate Vaughn (S|
                      48|-----------------/
12 Nate Vaughn (SDWL)   |  Fall 2:27      
------------------------/

                       11 Geordyn Shinar
                  L-102-----------------\
     11 Zach Zimmerman                  |11 Geordyn Shinar
 L-45-----------------\              135|-----------------\
                      |11 Zach Zimmerman|  Fall 4:45      |
                   103|-----------------/                 |
     12 Joe Buxton (NM|  Fall 4:33                        |        Third
 L-46-----------------/                                   |
                                                          |11 Geordyn Shinar
                                                       166|-----------------
     11 Quinn Carpente                                    |  8-4            
 L-47-----------------\                                   |
                      |10 Brody Weinheim                  |
                   104|-----------------\                 |
     12 Brandon Barker|  Inj Def        |11 Quinn Carpente|
 L-48-----------------/              136|-----------------/
                       11 Quinn Carpente|  3-5            
                  L-101-----------------/

                                    11 Zach Zimmerman       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-135            |10 Brody Weinheim
                                                  152|-----------------
                                    10 Brody Weinheim|  Fall 2:04      
                                    -----------------/
                                    L-136


                    2A Regional Tournament
                                        Weight class : 220
12 Kyle La Fritz (PANG) 
------------------------\
                        |12 Kyle La Fritz 
                      49|-----------------\
11 Michael Huscusson (BU|  Fall 3:39      |
------------------------/                 |
                                          |12 Kyle La Fritz 
                                       105|-----------------\
11 Michael Latimer (SEQU                  |  7-6            |
------------------------\                 |                 |
                        |11 James Swanson |                 |
                      50|-----------------/                 |
11 James Swanson (ANAC) |  Inj Def                          |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12 Gabe Torgerson
                                                         181|-----------------
12 Connor Lundberg (NMAS                                    |  2-3            
------------------------\                                   |
                        |12 Connor Lundber                  |
                      51|-----------------\                 |
12 Zeke Culbertson (ANAC|  Fall 3:22      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12 Gabe Torgerson|
                                       106|-----------------/
12 Tanner Stracener (NKI                  |  Fall 5:12      
------------------------\                 |
                        |12 Gabe Torgerson|
                      52|-----------------/
12 Gabe Torgerson (SDWL)|  Fall 5:40      
------------------------/

                       12 Connor Lundber
                  L-106-----------------\
     11 Michael Huscus                  |12 Connor Lundber
 L-49-----------------\              137|-----------------\
                      |11 Michael Huscus|  2-1            |
                   107|-----------------/                 |
     11 Michael Latime|  Inj Def                          |        Third
 L-50-----------------/                                   |
                                                          |12 Connor Lundber
                                                       167|-----------------
     12 Zeke Culbertso                                    |  6-1            
 L-51-----------------\                                   |
                      |11 James Swanson                   |
                   108|-----------------\                 |
     12 Tanner Stracen|  Fall 4:09      |12 Zeke Culbertso|
 L-52-----------------/              138|-----------------/
                       12 Zeke Culbertso|  Fall 2:04      
                  L-105-----------------/

                                    11 Michael Huscus       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-137            |                 
                                                  153|-----------------
                                    11 James Swanson |                 
                                    -----------------/
                                    L-138


                    2A Regional Tournament
                                        Weight class : 285
12 Umu Timoteo (OLYP)   
------------------------\
                        |12 Umu Timoteo (O
                      53|-----------------\
10 TJ Burford (SEHO)    |  Fall 3:23      |
------------------------/                 |
                                          |11 Briley Funk (S
                                       109|-----------------\
10 Niko Ramirez (NMAS)                    |  3-6            |
------------------------\                 |                 |
                        |11 Briley Funk (S|                 |
                      54|-----------------/                 |
11 Briley Funk (SEHO)   |  2-4                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12 Roberto Corone
                                                         182|-----------------
12 Roberto Coronel (PANG                                    |  1-5            
------------------------\                                   |
                        |12 Roberto Corone                  |
                      55|-----------------\                 |
10 Kiron Devine (ANAC)  |  Fall 2:15      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12 Roberto Corone|
                                       110|-----------------/
11 Abe Bartlett (BREM)                    |  Fall 3:24      
------------------------\                 |
                        |11 Erik Lukner (S|
                      56|-----------------/
11 Erik Lukner (SDWL)   |  Fall 3:53      
------------------------/

                       11 Erik Lukner (S
                  L-110-----------------\
     10 TJ Burford (SE                  |11 Erik Lukner (S
 L-53-----------------\              139|-----------------\
                      |10 Niko Ramirez (|  8-1            |
                   111|-----------------/                 |
     10 Niko Ramirez (|  Fall 5:26                        |        Third
 L-54-----------------/                                   |
                                                          |11 Erik Lukner (S
                                                       168|-----------------
     10 Kiron Devine (                                    |  3-1            
 L-55-----------------\                                   |
                      |12 Umu Timoteo (O                  |
                   112|-----------------\                 |
     11 Abe Bartlett (|  2-5            |11 Abe Bartlett (|
 L-56-----------------/              140|-----------------/
                       11 Abe Bartlett (|  Inj Def        
                  L-109-----------------/

                                    10 Niko Ramirez (       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-139            |                 
                                                  154|-----------------
                                    12 Umu Timoteo (O|                 
                                    -----------------/
                                    L-140