2A Region III Tournament
                                        Weight class : 106
                                         1. 10-MATTHEW ANFELDT (TUMW)
                                         2. 09-ROEHRE CUNNINGHAM (CHEH)
                                         3. 09-DALE ANDERSON (HOCK)
                                         4. 11-AUSTIN JOHNSTON (BLCK)
                                         5. 09-LEVI WALTERS (CHEH)
                                         6. 10-SEAN CONAWAY (GFAL)
10-SEAN CONAWAY (GFAL)  
------------------------\
                        |09-ROEHRE CUNNING
                       1|-----------------\
09-ROEHRE CUNNINGHAM (CH|  FALL 4:44      |
------------------------/                 |
                                          |09-ROEHRE CUNNING
                                        57|-----------------\
09-TANNER KLOPMAN (WSGL)                  |  FALL 1:18      |
------------------------\                 |                 |
                        |11-AUSTIN JOHNSTO|                 |
                       2|-----------------/                 |
11-AUSTIN JOHNSTON (BLCK|  13-5                             |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |10-MATTHEW ANFELD
                                                         169|-----------------
09-DALE ANDERSON (HOCK)                                     |  5-0            
------------------------\                                   |
                        |09-DALE ANDERSON                   |
                       3|-----------------\                 |
09-NEIL HORNISH (SCST)  |  FALL 3:21      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |10-MATTHEW ANFELD|
                                        58|-----------------/
09-LEVI WALTERS (CHEH)                    |  FALL 2:45      
------------------------\                 |
                        |10-MATTHEW ANFELD|
                       4|-----------------/
10-MATTHEW ANFELDT (TUMW|  FALL 1:09      
------------------------/

                       09-DALE ANDERSON 
                   L-58-----------------\
     10-SEAN CONAWAY (                  |09-DALE ANDERSON 
  L-1-----------------\              113|-----------------\
                      |10-SEAN CONAWAY (|  7-4            |
                    59|-----------------/                 |
     09-TANNER KLOPMAN|  FALL 2:19                        |        Third
  L-2-----------------/                                   |
                                                          |09-DALE ANDERSON 
                                                       155|-----------------
     09-NEIL HORNISH (                                    |  3-2            
  L-3-----------------\                                   |
                      |11-AUSTIN JOHNSTO                  |
                    60|-----------------\                 |
     09-LEVI WALTERS (|  FALL 2:11      |11-AUSTIN JOHNSTO|
  L-4-----------------/              114|-----------------/
                       09-LEVI WALTERS (|  FALL 4:36      
                   L-57-----------------/

                                    10-SEAN CONAWAY (       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-113            |09-LEVI WALTERS (
                                                  141|-----------------
                                    09-LEVI WALTERS (|  INJ            
                                    -----------------/
                                    L-114


                    2A Region III Tournament
                                        Weight class : 113
                                         1. 10-TREVOR NEBURN (RIDG)
                                         2. 10-JON MCMILLIAN (HBAY)
                                         3. 10-PARKER MCBRIDE (CEDC)
                                         4. 11-CHANDLER ROSALIN (BLCK)
                                         5. 11-URICH REYES (WSGL)
                                         6. 09-JOSEPH MORRISSEY (TUMW)
10-PARKER MCBRIDE (CEDC)
------------------------\
                        |10-PARKER MCBRIDE
                       5|-----------------\
09-TYLER WOOD (HBAY)    |  FALL :04       |
------------------------/                 |
                                          |10-JON MCMILLIAN 
                                        61|-----------------\
10-JON MCMILLIAN (HBAY)                   |  4-1            |
------------------------\                 |                 |
                        |10-JON MCMILLIAN |                 |
                       6|-----------------/                 |
09-JOSEPH MORRISSEY (TUM|  FALL 2:45                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |10-TREVOR NEBURN 
                                                         170|-----------------
11-CHANDLER ROSALIN (BLC                                    |  9-4            
------------------------\                                   |
                        |11-CHANDLER ROSAL                  |
                       7|-----------------\                 |
09-JAMES KLINMAN (GFAL) |  FALL :47       |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |10-TREVOR NEBURN |
                                        62|-----------------/
11-URICH REYES (WSGL)                     |  8-2            
------------------------\                 |
                        |10-TREVOR NEBURN |
                       8|-----------------/
10-TREVOR NEBURN (RIDG) |  FALL 3:05      
------------------------/

                       11-CHANDLER ROSAL
                   L-62-----------------\
     09-TYLER WOOD (HB                  |11-CHANDLER ROSAL
  L-5-----------------\              115|-----------------\
                      |09-JOSEPH MORRISS|  11-4           |
                    63|-----------------/                 |
     09-JOSEPH MORRISS|  FALL 2:41                        |        Third
  L-6-----------------/                                   |
                                                          |10-PARKER MCBRIDE
                                                       156|-----------------
     09-JAMES KLINMAN                                     |  6-2            
  L-7-----------------\                                   |
                      |10-PARKER MCBRIDE                  |
                    64|-----------------\                 |
     11-URICH REYES (W|  FALL 2:43      |10-PARKER MCBRIDE|
  L-8-----------------/              116|-----------------/
                       11-URICH REYES (W|  4-1            
                   L-61-----------------/

                                    09-JOSEPH MORRISS       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-115            |11-URICH REYES (W
                                                  142|-----------------
                                    11-URICH REYES (W|  7-5            
                                    -----------------/
                                    L-116


                    2A Region III Tournament
                                        Weight class : 120
                                         1. 11-ORION YATES (LONG)
                                         2. 12-ZACH OSTER (WSGL)
                                         3. 11-LOGAN GREENWELL (TUMW)
                                         4. 12-MUSTAPHA BA (BLCK)
                                         5. 12-LOGAN CORBIN (GFAL)
                                         6. 10-BILLY HINZMAN (CEDC)
11-ORION YATES (LONG)   
------------------------\
                        |11-ORION YATES (L
                       9|-----------------\
09-TYLER SOUPHOMMANICHAN|  FALL 5:07      |
------------------------/                 |
                                          |11-ORION YATES (L
                                        65|-----------------\
10-BILLY HINZMAN (CEDC)                   |  12-0           |
------------------------\                 |                 |
                        |10-BILLY HINZMAN |                 |
                      10|-----------------/                 |
12-MUSTAPHA BA (BLCK)   |  6-5                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |11-ORION YATES (L
                                                         171|-----------------
11-LOGAN GREENWELL (TUMW                                    |  inj            
------------------------\                                   |
                        |12-ZACH OSTER (WS                  |
                      11|-----------------\                 |
12-ZACH OSTER (WSGL)    |  8-1            |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-ZACH OSTER (WS|
                                        66|-----------------/
11-ETHAN LUND (CHEH)                      |  13-3           
------------------------\                 |
                        |12-LOGAN CORBIN (|
                      12|-----------------/
12-LOGAN CORBIN (GFAL)  |  4-2            
------------------------/

                       12-LOGAN CORBIN (
                   L-66-----------------\
     09-TYLER SOUPHOMM                  |12-MUSTAPHA BA (B
  L-9-----------------\              117|-----------------\
                      |12-MUSTAPHA BA (B|  12-7           |
                    67|-----------------/                 |
     12-MUSTAPHA BA (B|  FALL 2:00                        |        Third
 L-10-----------------/                                   |
                                                          |11-LOGAN GREENWEL
                                                       157|-----------------
     11-LOGAN GREENWEL                                    |  FALL 4:20      
 L-11-----------------\                                   |
                      |10-BILLY HINZMAN                   |
                    68|-----------------\                 |
     11-ETHAN LUND (CH|  9-0            |11-LOGAN GREENWEL|
 L-12-----------------/              118|-----------------/
                       11-LOGAN GREENWEL|  4-0            
                   L-65-----------------/

                                    12-LOGAN CORBIN (       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-117            |12-LOGAN CORBIN (
                                                  143|-----------------
                                    10-BILLY HINZMAN |  15-0           
                                    -----------------/
                                    L-118


                    2A Region III Tournament
                                        Weight class : 126
                                         1. 12-COLE ROSIE (BLCK)
                                         2. 12-BRANDON DAVIS (CHEH)
                                         3. 12-JOSH PRATT (WDLD)
                                         4. 11- HYRUM ROBINSON (MMOR)
                                         5. 12-CONNOR LEMONS (CEDC)
                                         6. 10-NICK WOLFE (WSGL)
12-JOSH PRATT (WDLD)    
------------------------\
                        |12-JOSH PRATT (WD
                      13|-----------------\
11- HYRUM ROBINSON (MMOR|  6-1            |
------------------------/                 |
                                          |12-BRANDON DAVIS 
                                        69|-----------------\
10-CAMERON ROSE (CEDC)                    |  4-1            |
------------------------\                 |                 |
                        |12-BRANDON DAVIS |                 |
                      14|-----------------/                 |
12-BRANDON DAVIS (CHEH) |  FALL 1:18                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-COLE ROSIE (BL
                                                         172|-----------------
12-CONNOR LEMONS (CEDC)                                     |  6-0            
------------------------\                                   |
                        |12-CONNOR LEMONS                   |
                      15|-----------------\                 |
10-NICK WOLFE (WSGL)    |  3-1            |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-COLE ROSIE (BL|
                                        70|-----------------/
11-EVAN BURCKHART (LONG)                  |  FALL 1:04      
------------------------\                 |
                        |12-COLE ROSIE (BL|
                      16|-----------------/
12-COLE ROSIE (BLCK)    |  FALL 1:01      
------------------------/

                       12-CONNOR LEMONS 
                   L-70-----------------\
     11- HYRUM ROBINSO                  |11- HYRUM ROBINSO
 L-13-----------------\              119|-----------------\
                      |11- HYRUM ROBINSO|  7-5            |
                    71|-----------------/                 |
     10-CAMERON ROSE (|  10-7                             |        Third
 L-14-----------------/                                   |
                                                          |12-JOSH PRATT (WD
                                                       158|-----------------
     10-NICK WOLFE (WS                                    |  INJ            
 L-15-----------------\                                   |
                      |12-JOSH PRATT (WD                  |
                    72|-----------------\                 |
     11-EVAN BURCKHART|  FALL 4:12      |12-JOSH PRATT (WD|
 L-16-----------------/              120|-----------------/
                       10-NICK WOLFE (WS|  12-0           
                   L-69-----------------/

                                    12-CONNOR LEMONS        Fifth
                                    -----------------\
                                    L-119            |12-CONNOR LEMONS 
                                                  144|-----------------
                                    10-NICK WOLFE (WS|  4-2            
                                    -----------------/
                                    L-120


                    2A Region III Tournament
                                        Weight class : 132
                                         1. 12-ERIC SCHMIDT (TUMW)
                                         2. 10-MICHAEL ANDERSON (CHEH)
                                         3. 12-BOBBY BRIEN (ROCH)
                                         4. 11-DARION GREEN (HBAY)
                                         5. 11-TAYLOR LEIFSEN (WSGL)
                                         6. 11-TONY MANISCALCO (WSGL)
12-ERIC SCHMIDT (TUMW)  
------------------------\
                        |12-ERIC SCHMIDT (
                      17|-----------------\
11-TONY MANISCALCO (WSGL|  FALL 5:09      |
------------------------/                 |
                                          |12-ERIC SCHMIDT (
                                        73|-----------------\
12-ETHAN SHORT (GFAL)                     |  6-4            |
------------------------\                 |                 |
                        |11-TAYLOR LEIFSEN|                 |
                      18|-----------------/                 |
11-TAYLOR LEIFSEN (WSGL)|  FALL 1:27                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-ERIC SCHMIDT (
                                                         173|-----------------
11-ARLYSS JENKINS (GFAL)                                    |  9-2            
------------------------\                                   |
                        |10-MICHAEL ANDERS                  |
                      19|-----------------\                 |
10-MICHAEL ANDERSON (CHE|  FALL 1:48      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |10-MICHAEL ANDERS|
                                        74|-----------------/
12-BOBBY BRIEN (ROCH)                     |  FALL :25       
------------------------\                 |
                        |12-BOBBY BRIEN (R|
                      20|-----------------/
11-DARION GREEN (HBAY)  |  4-2            
------------------------/

                       12-BOBBY BRIEN (R
                   L-74-----------------\
     11-TONY MANISCALC                  |12-BOBBY BRIEN (R
 L-17-----------------\              121|-----------------\
                      |11-TONY MANISCALC|  8-1            |
                    75|-----------------/                 |
     12-ETHAN SHORT (G|  7-3                              |        Third
 L-18-----------------/                                   |
                                                          |12-BOBBY BRIEN (R
                                                       159|-----------------
     11-ARLYSS JENKINS                                    |  6-3            
 L-19-----------------\                                   |
                      |11-TAYLOR LEIFSEN                  |
                    76|-----------------\                 |
     11-DARION GREEN (|  FALL 4:28      |11-DARION GREEN (|
 L-20-----------------/              122|-----------------/
                       11-DARION GREEN (|  9-3            
                   L-73-----------------/

                                    11-TONY MANISCALC       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-121            |11-TAYLOR LEIFSEN
                                                  145|-----------------
                                    11-TAYLOR LEIFSEN|  D9-1           
                                    -----------------/
                                    L-122


                    2A Region III Tournament
                                        Weight class : 138
                                         1. 12-BEAU DUGO (CHEH)
                                         2. 11-AJ CHRISTIANSON (WSGL)
                                         3. 12-MICHAEL MORRISEY (TUMW)
                                         4. 12-LOGAN SIGLER (CHEH)
                                         5. 11-LUKE LOTAWA (SCST)
                                         6. 09-MILES BETHEL (RIDG)
12-BEAU DUGO (CHEH)     
------------------------\
                        |12-BEAU DUGO (CHE
                      21|-----------------\
10-JOHN GABLE (WSGL)    |  FALL 2:49      |
------------------------/                 |
                                          |12-BEAU DUGO (CHE
                                        77|-----------------\
11-LUKE LOTAWA (SCST)                     |  10-1           |
------------------------\                 |                 |
                        |11-LUKE LOTAWA (S|                 |
                      22|-----------------/                 |
09-MILES BETHEL (RIDG)  |  7-2                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-BEAU DUGO (CHE
                                                         174|-----------------
11-AJ CHRISTIANSON (WSGL                                    |  10-1           
------------------------\                                   |
                        |11-AJ CHRISTIANSO                  |
                      23|-----------------\                 |
12-MICHAEL MORRISEY (TUM|  FALL 5:47      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |11-AJ CHRISTIANSO|
                                        78|-----------------/
12-LOGAN SIGLER (CHEH)                    |  8-4            
------------------------\                 |
                        |12-LOGAN SIGLER (|
                      24|-----------------/
12-REAGAN GORDON (ABMR) |  8-6 OT         
------------------------/

                       12-LOGAN SIGLER (
                   L-78-----------------\
     10-JOHN GABLE (WS                  |12-LOGAN SIGLER (
 L-21-----------------\              123|-----------------\
                      |09-MILES BETHEL (|  1-0            |
                    79|-----------------/                 |
     09-MILES BETHEL (|  10-3                             |        Third
 L-22-----------------/                                   |
                                                          |12-MICHAEL MORRIS
                                                       160|-----------------
     12-MICHAEL MORRIS                                    |  2-1 2OT        
 L-23-----------------\                                   |
                      |11-LUKE LOTAWA (S                  |
                    80|-----------------\                 |
     12-REAGAN GORDON |  7-3            |12-MICHAEL MORRIS|
 L-24-----------------/              124|-----------------/
                       12-MICHAEL MORRIS|  3-1            
                   L-77-----------------/

                                    09-MILES BETHEL (       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-123            |11-LUKE LOTAWA (S
                                                  146|-----------------
                                    11-LUKE LOTAWA (S|  11-9           
                                    -----------------/
                                    L-124


                    2A Region III Tournament
                                        Weight class : 145
                                         1. 12-NATHAN PATTERSON (WDLD)
                                         2. 11-MICHAEL MATAGI (CHEH)
                                         3. 11-GAGE KEESEE (BLCK)
                                         4. 11-OWEN DONNELLY (SCST)
                                         5. 12-RICHARD CLARK (LONG)
                                         6. 12-GARRETT DUEY (WSGL)
11-OWEN DONNELLY (SCST) 
------------------------\
                        |11-OWEN DONNELLY 
                      25|-----------------\
11-CHRISTIAN SMITH (CENT|  10-9           |
------------------------/                 |
                                          |11-MICHAEL MATAGI
                                        81|-----------------\
12-RICHARD CLARK (LONG)                   |  FALL 1:53      |
------------------------\                 |                 |
                        |11-MICHAEL MATAGI|                 |
                      26|-----------------/                 |
11-MICHAEL MATAGI (CHEH)|  7-3                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-NATHAN PATTERS
                                                         175|-----------------
12-NATHAN PATTERSON (WDL                                    |  13-8           
------------------------\                                   |
                        |12-NATHAN PATTERS                  |
                      27|-----------------\                 |
12-KYLE SMYTHE (SCST)   |  15-0           |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-NATHAN PATTERS|
                                        82|-----------------/
12-GARRETT DUEY (WSGL)                    |  9-8            
------------------------\                 |
                        |11-GAGE KEESEE (B|
                      28|-----------------/
11-GAGE KEESEE (BLCK)   |  6-0            
------------------------/

                       11-GAGE KEESEE (B
                   L-82-----------------\
     11-CHRISTIAN SMIT                  |11-GAGE KEESEE (B
 L-25-----------------\              125|-----------------\
                      |12-RICHARD CLARK |  FALL 2:31      |
                    83|-----------------/                 |
     12-RICHARD CLARK |  7-6                              |        Third
 L-26-----------------/                                   |
                                                          |11-GAGE KEESEE (B
                                                       161|-----------------
     12-KYLE SMYTHE (S                                    |  FALL 3:26      
 L-27-----------------\                                   |
                      |11-OWEN DONNELLY                   |
                    84|-----------------\                 |
     12-GARRETT DUEY (|  18-2           |11-OWEN DONNELLY |
 L-28-----------------/              126|-----------------/
                       12-GARRETT DUEY (|  4-3            
                   L-81-----------------/

                                    12-RICHARD CLARK        Fifth
                                    -----------------\
                                    L-125            |12-RICHARD CLARK 
                                                  147|-----------------
                                    12-GARRETT DUEY (|  3-1            
                                    -----------------/
                                    L-126


                    2A Region III Tournament
                                        Weight class : 152
                                         1. 12-DUSTIN NADING (LONG)
                                         2. 10-TRISTIAN WALLERSTED (TUMW)
                                         3. 12-ANDRES SMILEY (LONG)
                                         4. 11-TRISTIAN MAXWELL (HBAY)
                                         5. 12-NOLAN CAMLIN (CHEH)
                                         6. 11-CONNOR HORTON (ABER)
12-KELLY MCCAFFERY (SCST
------------------------\
                        |11-CONNOR HORTON 
                      29|-----------------\
11-CONNOR HORTON (ABER) |  8-7            |
------------------------/                 |
                                          |10-TRISTIAN WALLE
                                        85|-----------------\
12-ANDRES SMILEY (LONG)                   |  11-6           |
------------------------\                 |                 |
                        |10-TRISTIAN WALLE|                 |
                      30|-----------------/                 |
10-TRISTIAN WALLERSTED (|  12-10                            |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-DUSTIN NADING 
                                                         176|-----------------
12-NOLAN CAMLIN (CHEH)                                      |  FALL 5:04      
------------------------\                                   |
                        |12-NOLAN CAMLIN (                  |
                      31|-----------------\                 |
09-MARK COLLINWOOD (CEDC|  14-4           |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-DUSTIN NADING |
                                        86|-----------------/
11-TRISTIAN MAXWELL (HBA                  |  12-1           
------------------------\                 |
                        |12-DUSTIN NADING |
                      32|-----------------/
12-DUSTIN NADING (LONG) |  6-1            
------------------------/

                       12-NOLAN CAMLIN (
                   L-86-----------------\
     12-KELLY MCCAFFER                  |12-ANDRES SMILEY 
 L-29-----------------\              127|-----------------\
                      |12-ANDRES SMILEY |  FALL 1:58      |
                    87|-----------------/                 |
     12-ANDRES SMILEY |  FALL 2:47                        |        Third
 L-30-----------------/                                   |
                                                          |12-ANDRES SMILEY 
                                                       162|-----------------
     09-MARK COLLINWOO                                    |  6-4            
 L-31-----------------\                                   |
                      |11-CONNOR HORTON                   |
                    88|-----------------\                 |
     11-TRISTIAN MAXWE|  FALL 3:32      |11-TRISTIAN MAXWE|
 L-32-----------------/              128|-----------------/
                       11-TRISTIAN MAXWE|  3-1            
                   L-85-----------------/

                                    12-NOLAN CAMLIN (       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-127            |12-NOLAN CAMLIN (
                                                  148|-----------------
                                    11-CONNOR HORTON |  3-1            
                                    -----------------/
                                    L-128


                    2A Region III Tournament
                                        Weight class : 160
                                         1. 12-LUCAS EASTMAN (ROCH)
                                         2. 12-ERIC BRAUN (CHEH)
                                         3. 11-JACOB BATES (GFAL)
                                         4. 12-KURTIS PATTERSON (WDLD)
                                         5. 11-JOSH SOKOLOWSKI (RIDG)
                                         6. 10-JACOB JAMIESON (ABER)
11-JOSH SOKOLOWSKI (RIDG
------------------------\
                        |11-JOSH SOKOLOWSK
                      33|-----------------\
10-JACOB JAMIESON (ABER)|  FALL 1:44      |
------------------------/                 |
                                          |12-ERIC BRAUN (CH
                                        89|-----------------\
12-TIM SHUR (ABMR)                        |  FALL 1:23      |
------------------------\                 |                 |
                        |12-ERIC BRAUN (CH|                 |
                      34|-----------------/                 |
12-ERIC BRAUN (CHEH)    |  FALL 3:07                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-LUCAS EASTMAN 
                                                         177|-----------------
12-LUCAS EASTMAN (ROCH)                                     |  16-6           
------------------------\                                   |
                        |12-LUCAS EASTMAN                   |
                      35|-----------------\                 |
12-KURTIS PATTERSON (WDL|  FALL 2:30      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-LUCAS EASTMAN |
                                        90|-----------------/
12-DAVID BARAJAS (HBAY)                   |  FALL :27       
------------------------\                 |
                        |11-JACOB BATES (G|
                      36|-----------------/
11-JACOB BATES (GFAL)   |  FALL 3:22      
------------------------/

                       11-JACOB BATES (G
                   L-90-----------------\
     10-JACOB JAMIESON                  |11-JACOB BATES (G
 L-33-----------------\              129|-----------------\
                      |10-JACOB JAMIESON|  8-3            |
                    91|-----------------/                 |
     12-TIM SHUR (ABMR|  9-5 OT                           |        Third
 L-34-----------------/                                   |
                                                          |11-JACOB BATES (G
                                                       163|-----------------
     12-KURTIS PATTERS                                    |  6-5            
 L-35-----------------\                                   |
                      |11-JOSH SOKOLOWSK                  |
                    92|-----------------\                 |
     12-DAVID BARAJAS |  FALL 2:25      |12-KURTIS PATTERS|
 L-36-----------------/              130|-----------------/
                       12-KURTIS PATTERS|  FALL 2:20      
                   L-89-----------------/

                                    10-JACOB JAMIESON       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-129            |11-JOSH SOKOLOWSK
                                                  149|-----------------
                                    11-JOSH SOKOLOWSK|  8-0            
                                    -----------------/
                                    L-130


                    2A Region III Tournament
                                        Weight class : 170
                                         1. 12-ZACH SLATER (TUMW)
                                         2. 12-GAGE GILBERTSON (LKWD)
                                         3. 11-JOSEPH FINCH (CENT)
                                         4. 12-JOE DAVIS (HOCK)
                                         5. 12-VANEA MCDANIEL (RIDG)
                                         6. 12-BRYCE MCKEE (CEDC)
12-VANEA MCDANIEL (RIDG)
------------------------\
                        |12-VANEA MCDANIEL
                      37|-----------------\
10-BRENDAN SPAHR (CHEH) |  FALL 3:00      |
------------------------/                 |
                                          |12-GAGE GILBERTSO
                                        93|-----------------\
12-GAGE GILBERTSON (LKWD                  |  6-5            |
------------------------\                 |                 |
                        |12-GAGE GILBERTSO|                 |
                      38|-----------------/                 |
11-JOSEPH FINCH (CENT)  |  1-0                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-ZACH SLATER (T
                                                         178|-----------------
12-BRYCE MCKEE (CEDC)                                       |  1-0            
------------------------\                                   |
                        |12-BRYCE MCKEE (C                  |
                      39|-----------------\                 |
12-JOE DAVIS (HOCK)     |  FALL 1:34      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-ZACH SLATER (T|
                                        94|-----------------/
11-DAVID JOHNSON (LONG)                   |  8-2            
------------------------\                 |
                        |12-ZACH SLATER (T|
                      40|-----------------/
12-ZACH SLATER (TUMW)   |  FALL 1:18      
------------------------/

                       12-BRYCE MCKEE (C
                   L-94-----------------\
     10-BRENDAN SPAHR                   |11-JOSEPH FINCH (
 L-37-----------------\              131|-----------------\
                      |11-JOSEPH FINCH (|  6-5            |
                    95|-----------------/                 |
     11-JOSEPH FINCH (|  9-2                              |        Third
 L-38-----------------/                                   |
                                                          |11-JOSEPH FINCH (
                                                       164|-----------------
     12-JOE DAVIS (HOC                                    |  5-3            
 L-39-----------------\                                   |
                      |12-VANEA MCDANIEL                  |
                    96|-----------------\                 |
     11-DAVID JOHNSON |  FALL 4:07      |12-JOE DAVIS (HOC|
 L-40-----------------/              132|-----------------/
                       12-JOE DAVIS (HOC|  6-5            
                   L-93-----------------/

                                    12-BRYCE MCKEE (C       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-131            |12-VANEA MCDANIEL
                                                  150|-----------------
                                    12-VANEA MCDANIEL|  13-7           
                                    -----------------/
                                    L-132


                    2A Region III Tournament
                                        Weight class : 182
                                         1. 12-SAM RICHARDS (TUMW)
                                         2. 10-MICHAEL KRAMER (BLCK)
                                         3. 12-WILL TEIGEN (LONG)
                                         4. 11-JEFF JACKSON (WDLD)
                                         5. 12-DONALD LAY (CEDC)
                                         6. 12-ELLIOT DICK (CEDC)
12-WILL TEIGEN (LONG)   
------------------------\
                        |12-WILL TEIGEN (L
                      41|-----------------\
12-BAILEY BURK (WSGL)   |  FALL 2:25      |
------------------------/                 |
                                          |10-MICHAEL KRAMER
                                        97|-----------------\
12-ELLIOT DICK (CEDC)                     |  FALL 4:36      |
------------------------\                 |                 |
                        |10-MICHAEL KRAMER|                 |
                      42|-----------------/                 |
10-MICHAEL KRAMER (BLCK)|  9-0                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-SAM RICHARDS (
                                                         179|-----------------
12-SAM RICHARDS (TUMW)                                      |  5-3            
------------------------\                                   |
                        |12-SAM RICHARDS (                  |
                      43|-----------------\                 |
12-NATHAN CLOUD (WDLD)  |  4-3            |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-SAM RICHARDS (|
                                        98|-----------------/
11-JEFF JACKSON (WDLD)                    |  4-0            
------------------------\                 |
                        |11-JEFF JACKSON (|
                      44|-----------------/
12-DONALD LAY (CEDC)    |  9-6            
------------------------/

                       11-JEFF JACKSON (
                   L-98-----------------\
     12-BAILEY BURK (W                  |11-JEFF JACKSON (
 L-41-----------------\              133|-----------------\
                      |12-ELLIOT DICK (C|  8-1            |
                    99|-----------------/                 |
     12-ELLIOT DICK (C|  8-5                              |        Third
 L-42-----------------/                                   |
                                                          |12-WILL TEIGEN (L
                                                       165|-----------------
     12-NATHAN CLOUD (                                    |  4-3            
 L-43-----------------\                                   |
                      |12-WILL TEIGEN (L                  |
                   100|-----------------\                 |
     12-DONALD LAY (CE|  13-11 OT       |12-WILL TEIGEN (L|
 L-44-----------------/              134|-----------------/
                       12-DONALD LAY (CE|  FALL 5:59      
                   L-97-----------------/

                                    12-ELLIOT DICK (C       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-133            |12-DONALD LAY (CE
                                                  151|-----------------
                                    12-DONALD LAY (CE|  13-9           
                                    -----------------/
                                    L-134


                    2A Region III Tournament
                                        Weight class : 195
                                         1. 12-ALLAN MCCLURE (CHEH)
                                         2. 11-DAVID KIMSEY (ABMR)
                                         3. 11-JARED CLOUD (WDLD)
                                         4. 11-RUBEN AGUILAR (WSGL)
                                         5. 12-ALEX BODEWIG (LKWD)
                                         6. 10-ANDRES CISNEROS (ABER)
11-RUBEN AGUILAR (WSGL) 
------------------------\
                        |11-RUBEN AGUILAR 
                      45|-----------------\
09-CONNELY QUILLEN (BLCK|  FALL 1:45      |
------------------------/                 |
                                          |11-DAVID KIMSEY (
                                       101|-----------------\
11-DAVID KIMSEY (ABMR)                    |  9-4            |
------------------------\                 |                 |
                        |11-DAVID KIMSEY (|                 |
                      46|-----------------/                 |
10-ANDRES CISNEROS (ABER|  FALL 1:43                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-ALLAN MCCLURE 
                                                         180|-----------------
12-ALEX BODEWIG (LKWD)                                      |  FALL 2:00      
------------------------\                                   |
                        |11-JARED CLOUD (W                  |
                      47|-----------------\                 |
11-JARED CLOUD (WDLD)   |  FALL 4:46      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-ALLAN MCCLURE |
                                       102|-----------------/
12-HARRY FOSTEER (HOCK)                   |  FALL 1:13      
------------------------\                 |
                        |12-ALLAN MCCLURE |
                      48|-----------------/
12-ALLAN MCCLURE (CHEH) |  FALL :30       
------------------------/

                       11-JARED CLOUD (W
                  L-102-----------------\
     09-CONNELY QUILLE                  |11-JARED CLOUD (W
 L-45-----------------\              135|-----------------\
                      |10-ANDRES CISNERO|  FALL 2:39      |
                   103|-----------------/                 |
     10-ANDRES CISNERO|  FALL 3:34                        |        Third
 L-46-----------------/                                   |
                                                          |11-JARED CLOUD (W
                                                       166|-----------------
     12-ALEX BODEWIG (                                    |  6-3            
 L-47-----------------\                                   |
                      |11-RUBEN AGUILAR                   |
                   104|-----------------\                 |
     12-HARRY FOSTEER |  FALL 1:24      |11-RUBEN AGUILAR |
 L-48-----------------/              136|-----------------/
                       12-ALEX BODEWIG (|  FALL 1:02      
                  L-101-----------------/

                                    10-ANDRES CISNERO       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-135            |12-ALEX BODEWIG (
                                                  152|-----------------
                                    12-ALEX BODEWIG (|  FALL 3:43      
                                    -----------------/
                                    L-136


                    2A Region III Tournament
                                        Weight class : 220
                                         1. 11-CAMERON LOOS (HOCK)
                                         2. 12-JACOB BROWN (WSGL)
                                         3. 12-MATT SHEILDS (ROCH)
                                         4. 12-BRIN HANSON (TUMW)
                                         5. 11-EUI JEONG (ABMR)
                                         6. 1-LANE ANDERSON (RIDG)
12-MATT SHEILDS (ROCH)  
------------------------\
                        |12-MATT SHEILDS (
                      49|-----------------\
1-LANE ANDERSON (RIDG)  |  FALL 1:41      |
------------------------/                 |
                                          |12-JACOB BROWN (W
                                       105|-----------------\
12-DRAKE SANDERS (GFAL)                   |  3-0            |
------------------------\                 |                 |
                        |12-JACOB BROWN (W|                 |
                      50|-----------------/                 |
12-JACOB BROWN (WSGL)   |  4-0                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |11-CAMERON LOOS (
                                                         181|-----------------
11-EUI JEONG (ABMR)                                         |  7-1            
------------------------\                                   |
                        |12-BRIN HANSON (T                  |
                      51|-----------------\                 |
12-BRIN HANSON (TUMW)   |  FALL 1:22      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |11-CAMERON LOOS (|
                                       106|-----------------/
10-BRAYDEN ANDREWS (CENT                  |  10-1           
------------------------\                 |
                        |11-CAMERON LOOS (|
                      52|-----------------/
11-CAMERON LOOS (HOCK)  |  FALL 2:30      
------------------------/

                       12-BRIN HANSON (T
                  L-106-----------------\
     1-LANE ANDERSON (                  |12-BRIN HANSON (T
 L-49-----------------\              137|-----------------\
                      |1-LANE ANDERSON (|  FALL :48       |
                   107|-----------------/                 |
     12-DRAKE SANDERS |  FALL 2:51                        |        Third
 L-50-----------------/                                   |
                                                          |12-MATT SHEILDS (
                                                       167|-----------------
     11-EUI JEONG (ABM                                    |  5-4 2OT        
 L-51-----------------\                                   |
                      |12-MATT SHEILDS (                  |
                   108|-----------------\                 |
     10-BRAYDEN ANDREW|  7-0            |12-MATT SHEILDS (|
 L-52-----------------/              138|-----------------/
                       11-EUI JEONG (ABM|  3-1            
                  L-105-----------------/

                                    1-LANE ANDERSON (       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-137            |11-EUI JEONG (ABM
                                                  153|-----------------
                                    11-EUI JEONG (ABM|  3-0            
                                    -----------------/
                                    L-138


                    2A Region III Tournament
                                        Weight class : 285
                                         1. 12-JOE LEAL (MMOR)
                                         2. 12-JEVON BRAGER (CENT)
                                         3. 09-CY HICKS (TUMW)
                                         4. 10-ISAAC ANDERSEN (WDLD)
                                         5. 12-BRANDON MCKEE (WSGL)
                                         6. 12-CHANDLER RHINEHART (BLCK)
09-CY HICKS (TUMW)      
------------------------\
                        |09-CY HICKS (TUMW
                      53|-----------------\
12-BRANDON MCKEE (WSGL) |  4-0            |
------------------------/                 |
                                          |12-JOE LEAL (MMOR
                                       109|-----------------\
10-DILLON MILLER (LONG)                   |  2-1            |
------------------------\                 |                 |
                        |12-JOE LEAL (MMOR|                 |
                      54|-----------------/                 |
12-JOE LEAL (MMOR)      |  3-0                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-JOE LEAL (MMOR
                                                         182|-----------------
10-ISAAC ANDERSEN (WDLD)                                    |  FALL 4:25      
------------------------\                                   |
                        |10-ISAAC ANDERSEN                  |
                      55|-----------------\                 |
12-CHANDLER RHINEHART (B|  11-4           |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-JEVON BRAGER (|
                                       110|-----------------/
12-JEVON BRAGER (CENT)                    |  5-0            
------------------------\                 |
                        |12-JEVON BRAGER (|
                      56|-----------------/
10-TREVOR CHASE (LKWD)  |  FALL 3:29      
------------------------/

                       10-ISAAC ANDERSEN
                  L-110-----------------\
     12-BRANDON MCKEE                   |10-ISAAC ANDERSEN
 L-53-----------------\              139|-----------------\
                      |12-BRANDON MCKEE |  4-1            |
                   111|-----------------/                 |
     10-DILLON MILLER |  6-4                              |        Third
 L-54-----------------/                                   |
                                                          |09-CY HICKS (TUMW
                                                       168|-----------------
     12-CHANDLER RHINE                                    |  FALL 1:14      
 L-55-----------------\                                   |
                      |09-CY HICKS (TUMW                  |
                   112|-----------------\                 |
     10-TREVOR CHASE (|  FALL 2:20      |09-CY HICKS (TUMW|
 L-56-----------------/              140|-----------------/
                       12-CHANDLER RHINE|  FALL :55       
                  L-109-----------------/

                                    12-BRANDON MCKEE        Fifth
                                    -----------------\
                                    L-139            |12-BRANDON MCKEE 
                                                  154|-----------------
                                    12-CHANDLER RHINE|  3-1            
                                    -----------------/
                                    L-140