3A REGION III CHAMPIONSHIPS
                                        Weight class : 106
                                                  1. 11-BRANDEN HUFT(MTVW)
                                                  2. 09-JOSH HELLING(KELS)
                                                  3. 10-WILLIAM TAISACAN(MTVW)
                                                  4. 09-TYSON MOWREY(HAZN)
                                                  5. 11-ALBERT CHEN(INTL)
                                                  6. 09-KEVIN PEDERSEN(MRCR)
09-TYSON MOWREY(HAZN)   
------------------------\
                        |09-TYSON MOWREY(H
                       1|-----------------\
09-KRISTAL LAMAJ(HILN)  |  Fall 1:36      |
------------------------/                 |
                                          |09-JOSH HELLING(K
                                        57|-----------------\
09-KEVIN PEDERSEN(MRCR)                   |  Fall 2:53      |
------------------------\                 |                 |
                        |09-JOSH HELLING(K|                 |
                       2|-----------------/                 |
09-JOSH HELLING(KELS)   |  Fall 3:59                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |11-BRANDEN HUFT(MTVW)
                                                         169|-----------------
11-ALBERT CHEN(INTL)                                        |  Fall 1:43      
------------------------\                                   |
                        |11-BRANDEN HUFT(M                  |
                       3|-----------------\                 |
11-BRANDEN HUFT(MTVW)   |  Fall 1:45      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |11-BRANDEN HUFT(M|
                                        58|-----------------/
12-MAKHONSADILE LANCELOT                  |  3-2            
------------------------\                 |
                        |10-WILLIAM TAISAC|
                       4|-----------------/
10-WILLIAM TAISACAN(MTVW|  Fall :32       
------------------------/

                       10-WILLIAM TAISAC
                   L-58-----------------\
     09-KRISTAL LAMAJ(                  |10-WILLIAM TAISAC
  L-1-----------------\              113|-----------------\
                      |09-KEVIN PEDERSEN|  15-0           |
                    59|-----------------/                 |
     09-KEVIN PEDERSEN|  Fall 2:15                        |        Third
  L-2-----------------/                                   |
                                                          |10-WILLIAM TAISACAN(MTVW)
                                                       155|-----------------
     11-ALBERT CHEN(IN                                    |  Fall :27       
  L-3-----------------\                                   |
                      |09-TYSON MOWREY(H                  |
                    60|-----------------\                 |
     12-MAKHONSADILE L|  8-4            |09-TYSON MOWREY(H|
  L-4-----------------/              114|-----------------/
                       11-ALBERT CHEN(IN|  10-8           
                   L-57-----------------/

                                    09-KEVIN PEDERSEN       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-113            |11-ALBERT CHEN(INTL)
                                                  141|-----------------
                                    11-ALBERT CHEN(IN|  12-2           
                                    -----------------/
                                    L-114


                    3A REGION III CHAMPIONSHIPS
                                        Weight class : 113
                                                  1. 12-BENJAMIN DIXON(MTVW)
                                                  2. 11-ZACH EDSON(HILN)
                                                  3. 11-TAYLAN YUASA(MRCR)
                                                  4. 09-RUSLAN DZHUMANIYAZOV(KELS)
                                                  5. 10-SETH OWENS(KELS)
                                                  6. 09-JOSEPH JARMAN(LBIS)
11-ZACH EDSON(HILN)     
------------------------\
                        |11-ZACH EDSON(HIL
                       5|-----------------\
10-AMANDIP SANDHU(KNDY) |  Fall :26       |
------------------------/                 |
                                          |11-ZACH EDSON(HIL
                                        61|-----------------\
09-JOSEPH JARMAN(LBIS)                    |  Fall 1:43      |
------------------------\                 |                 |
                        |09-RUSLAN DZHUMAN|                 |
                       6|-----------------/                 |
09-RUSLAN DZHUMANIYAZOV(|  6-0                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-BENJAMIN DIXON(MTVW)
                                                         170|-----------------
11-TAYLAN YUASA(MRCR)                                       |  10-9           
------------------------\                                   |
                        |11-TAYLAN YUASA(M                  |
                       7|-----------------\                 |
10-SETH OWENS(KELS)     |  Fall 3:54      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-BENJAMIN DIXON|
                                        62|-----------------/
09-GREYSON WITTSTOCK(HAZ                  |  Fall 3:27      
------------------------\                 |
                        |12-BENJAMIN DIXON|
                       8|-----------------/
12-BENJAMIN DIXON(MTVW) |  Fall :59       
------------------------/

                       11-TAYLAN YUASA(M
                   L-62-----------------\
     10-AMANDIP SANDHU                  |11-TAYLAN YUASA(M
  L-5-----------------\              115|-----------------\
                      |09-JOSEPH JARMAN(|  Fall 2:12      |
                    63|-----------------/                 |
     09-JOSEPH JARMAN(|  Fall 2:57                        |        Third
  L-6-----------------/                                   |
                                                          |11-TAYLAN YUASA(MRCR)
                                                       156|-----------------
     10-SETH OWENS(KEL                                    |  10-5           
  L-7-----------------\                                   |
                      |09-RUSLAN DZHUMAN                  |
                    64|-----------------\                 |
     09-GREYSON WITTST|  Fall 1:48      |09-RUSLAN DZHUMAN|
  L-8-----------------/              116|-----------------/
                       10-SETH OWENS(KEL|  Fall 1:31      
                   L-61-----------------/

                                    09-JOSEPH JARMAN(       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-115            |10-SETH OWENS(KELS)
                                                  142|-----------------
                                    10-SETH OWENS(KEL|  15-0           
                                    -----------------/
                                    L-116


                    3A REGION III CHAMPIONSHIPS
                                        Weight class : 120
                                                  1. 12-ELI CLURE(MTSI)
                                                  2. 10-DARION GREEN(HBAY)
                                                  3. 12-KAIRAN PAYTON(KELS)
                                                  4. 10-KYLE ARMSTRONG(LBIS)
                                                  5. 12-ABUNDIO VICTORINO(KELS)
                                                  6. 09-PERRY PADILLA(JUAN)
12-ELI CLURE(MTSI)      
------------------------\
                        |12-ELI CLURE(MTSI
                       9|-----------------\
10-NATHAN SMITH(BELV)   |  Fall 1:15      |
------------------------/                 |
                                          |12-ELI CLURE(MTSI
                                        65|-----------------\
09-PERRY PADILLA(JUAN)                    |  Fall 1:12      |
------------------------\                 |                 |
                        |09-PERRY PADILLA(|                 |
                      10|-----------------/                 |
12-ABUNDIO VICTORINO(KEL|  4-3                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-ELI CLURE(MTSI)
                                                         171|-----------------
10-KYLE ARMSTRONG(LBIS)                                     |  Fall 5:01      
------------------------\                                   |
                        |12-KAIRAN PAYTON(                  |
                      11|-----------------\                 |
12-KAIRAN PAYTON(KELS)  |  Fall 3:59      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |10-DARION GREEN(H|
                                        66|-----------------/
11-THIEN BUI(HAZN)                        |  11-1           
------------------------\                 |
                        |10-DARION GREEN(H|
                      12|-----------------/
10-DARION GREEN(HBAY)   |  Fall 2:45      
------------------------/

                       12-KAIRAN PAYTON(
                   L-66-----------------\
     10-NATHAN SMITH(B                  |12-KAIRAN PAYTON(
  L-9-----------------\              117|-----------------\
                      |12-ABUNDIO VICTOR|  4-0            |
                    67|-----------------/                 |
     12-ABUNDIO VICTOR|  8-0                              |        Third
 L-10-----------------/                                   |
                                                          |12-KAIRAN PAYTON(KELS)
                                                       157|-----------------
     10-KYLE ARMSTRONG                                    |  Fall 2:15      
 L-11-----------------\                                   |
                      |09-PERRY PADILLA(                  |
                    68|-----------------\                 |
     11-THIEN BUI(HAZN|  Fall 3:34      |10-KYLE ARMSTRONG|
 L-12-----------------/              118|-----------------/
                       10-KYLE ARMSTRONG|  8-3            
                   L-65-----------------/

                                    12-ABUNDIO VICTOR       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-117            |12-ABUNDIO VICTORINO(KELS)
                                                  143|-----------------
                                    09-PERRY PADILLA(|  5-3            
                                    -----------------/
                                    L-118


                    3A REGION III CHAMPIONSHIPS
                                        Weight class : 126
                                                  1. 11-LUKE WILSON(MRCR)
                                                  2. 09-DAMON THOMAS(MTVW)
                                                  3. 10-KODI WALLS(PRAR)
                                                  4. 11-DEREK NICHOLS(HAZN)
                                                  5. 11-TYLER WORKMAN(KELS)
                                                  6. 09-JACK HAMERLY(MTSI)
11-LUKE WILSON(MRCR)    
------------------------\
                        |11-LUKE WILSON(MR
                      13|-----------------\
09-TYLER McCONNELL(MTSI)|  Fall 4:22      |
------------------------/                 |
                                          |11-LUKE WILSON(MR
                                        69|-----------------\
09-JACK HAMERLY(MTSI)                     |  Fall 1:02      |
------------------------\                 |                 |
                        |11-TYLER WORKMAN(|                 |
                      14|-----------------/                 |
11-TYLER WORKMAN(KELS)  |  Fall 1:23                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |11-LUKE WILSON(MRCR)
                                                         172|-----------------
11-DEREK NICHOLS(HAZN)                                      |  10-4           
------------------------\                                   |
                        |10-KODI WALLS(PRA                  |
                      15|-----------------\                 |
10-KODI WALLS(PRAR)     |  12-6           |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |09-DAMON THOMAS(M|
                                        70|-----------------/
11-BRANDON GIM(INTL)                      |  11-5           
------------------------\                 |
                        |09-DAMON THOMAS(M|
                      16|-----------------/
09-DAMON THOMAS(MTVW)   |  7-2            
------------------------/

                       10-KODI WALLS(PRA
                   L-70-----------------\
     09-TYLER McCONNEL                  |10-KODI WALLS(PRA
 L-13-----------------\              119|-----------------\
                      |09-JACK HAMERLY(M|  22-7           |
                    71|-----------------/                 |
     09-JACK HAMERLY(M|  13-2                             |        Third
 L-14-----------------/                                   |
                                                          |10-KODI WALLS(PRAR)
                                                       158|-----------------
     11-DEREK NICHOLS(                                    |  6-5            
 L-15-----------------\                                   |
                      |11-TYLER WORKMAN(                  |
                    72|-----------------\                 |
     11-BRANDON GIM(IN|  8-3            |11-DEREK NICHOLS(|
 L-16-----------------/              120|-----------------/
                       11-DEREK NICHOLS(|  5-4            
                   L-69-----------------/

                                    09-JACK HAMERLY(M       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-119            |11-TYLER WORKMAN(KELS)
                                                  144|-----------------
                                    11-TYLER WORKMAN(|  Fall 1:53      
                                    -----------------/
                                    L-120


                    3A REGION III CHAMPIONSHIPS
                                        Weight class : 132
                                                  1. 12-TYLER WICKEN(KELS)
                                                  2. 12-JAKE PRUCHNO(MRCR)
                                                  3. 11-TREVOR GULLSTAD(MRCR)
                                                  4. 10-PETER MATTSON(PRAR)
                                                  5. 11-EMANUEL MENDEZ(MTVW)
                                                  6. 11-GUNNAR HARRISON(MTSI)
12-JAKE PRUCHNO(MRCR)   
------------------------\
                        |12-JAKE PRUCHNO(M
                      17|-----------------\
10-NIK VARGAS(HAZN)     |  Fall :37       |
------------------------/                 |
                                          |12-JAKE PRUCHNO(M
                                        73|-----------------\
11-GUNNAR HARRISON(MTSI)                  |  5-4            |
------------------------\                 |                 |
                        |11-EMANUEL MENDEZ|                 |
                      18|-----------------/                 |
11-EMANUEL MENDEZ(MTVW) |  6-2                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-TYLER WICKEN(KELS)
                                                         173|-----------------
11-TREVOR GULLSTAD(MRCR)                                    |  Fall 1:49      
------------------------\                                   |
                        |10-PETER MATTSON(                  |
                      19|-----------------\                 |
10-PETER MATTSON(PRAR)  |  8-5            |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-TYLER WICKEN(K|
                                        74|-----------------/
12-THIEN TRAN(JUAN)                       |  Fall 2:17      
------------------------\                 |
                        |12-TYLER WICKEN(K|
                      20|-----------------/
12-TYLER WICKEN(KELS)   |  Fall 4:50      
------------------------/

                       10-PETER MATTSON(
                   L-74-----------------\
     10-NIK VARGAS(HAZ                  |10-PETER MATTSON(
 L-17-----------------\              121|-----------------\
                      |11-GUNNAR HARRISO|  6-0            |
                    75|-----------------/                 |
     11-GUNNAR HARRISO|  Fall 3:30                        |        Third
 L-18-----------------/                                   |
                                                          |11-TREVOR GULLSTAD(MRCR)
                                                       159|-----------------
     11-TREVOR GULLSTA                                    |  8-4            
 L-19-----------------\                                   |
                      |11-EMANUEL MENDEZ                  |
                    76|-----------------\                 |
     12-THIEN TRAN(JUA|  Fall 1:36      |11-TREVOR GULLSTA|
 L-20-----------------/              122|-----------------/
                       11-TREVOR GULLSTA|  Fall 2:25      
                   L-73-----------------/

                                    11-GUNNAR HARRISO       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-121            |11-EMANUEL MENDEZ(MTVW)
                                                  145|-----------------
                                    11-EMANUEL MENDEZ|  11-2           
                                    -----------------/
                                    L-122


                    3A REGION III CHAMPIONSHIPS
                                        Weight class : 138
                                                  1. 12-KENJI YAMASHITA(MTVW)
                                                  2. 11-CONNOR THUN(CRIV)
                                                  3. 12-ZACH MOORE(HAZN)
                                                  4. 12-JACK LARSEN(KNDY)
                                                  5. 12-JORDAN SCRIVNER(KELS)
                                                  6. 11-SCOTT LEE(MRCR)
12-ZACH MOORE(HAZN)     
------------------------\
                        |12-ZACH MOORE(HAZ
                      21|-----------------\
12-JACK LARSEN(KNDY)    |  5-4            |
------------------------/                 |
                                          |11-CONNOR THUN(CR
                                        77|-----------------\
11-GARRETT WILLIAMS(BELV                  |  Fall 5:33      |
------------------------\                 |                 |
                        |11-CONNOR THUN(CR|                 |
                      22|-----------------/                 |
11-CONNOR THUN(CRIV)    |  11-2                             |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-KENJI YAMASHITA(MTVW)
                                                         174|-----------------
11-SCOTT LEE(MRCR)                                          |  Fall 1:18      
------------------------\                                   |
                        |11-SCOTT LEE(MRCR                  |
                      23|-----------------\                 |
12-JORDAN SCRIVNER(KELS)|  Fall 3:31      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-KENJI YAMASHIT|
                                        78|-----------------/
09-MASON MARENCO(MTSI)                    |  Fall :37       
------------------------\                 |
                        |12-KENJI YAMASHIT|
                      24|-----------------/
12-KENJI YAMASHITA(MTVW)|  Fall 1:29      
------------------------/

                       11-SCOTT LEE(MRCR
                   L-78-----------------\
     12-JACK LARSEN(KN                  |12-JACK LARSEN(KN
 L-21-----------------\              123|-----------------\
                      |12-JACK LARSEN(KN|  11-10          |
                    79|-----------------/                 |
     11-GARRETT WILLIA|  14-5                             |        Third
 L-22-----------------/                                   |
                                                          |12-ZACH MOORE(HAZN)
                                                       160|-----------------
     12-JORDAN SCRIVNE                                    |  Fall :29       
 L-23-----------------\                                   |
                      |12-ZACH MOORE(HAZ                  |
                    80|-----------------\                 |
     09-MASON MARENCO(|  Fall 4:25      |12-ZACH MOORE(HAZ|
 L-24-----------------/              124|-----------------/
                       12-JORDAN SCRIVNE|  Fall :50       
                   L-77-----------------/

                                    11-SCOTT LEE(MRCR       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-123            |12-JORDAN SCRIVNER(KELS)
                                                  146|-----------------
                                    12-JORDAN SCRIVNE|  15-4           
                                    -----------------/
                                    L-124


                    3A REGION III CHAMPIONSHIPS
                                        Weight class : 145
                                                  1. 12-NATHAN SPIRES(MTVW)
                                                  2. 11-CHRISTIAN VILLANI(BELV)
                                                  3. 12-RYLEY ABSHER(MTSI)
                                                  4. 10-LARRY ANDERSEN(CRIV)
                                                  5. 10-GERMAIN MADDEN(JUAN)
                                                  6. 11-KELVIN HERBRUGER(HILN)
11-CHRISTIAN VILLANI(BEL
------------------------\
                        |11-CHRISTIAN VILL
                      25|-----------------\
10-GERMAIN MADDEN(JUAN) |  Fall 1:59      |
------------------------/                 |
                                          |11-CHRISTIAN VILL
                                        81|-----------------\
12-CHANDLER EWING(BELV)                   |  7-3            |
------------------------\                 |                 |
                        |10-LARRY ANDERSEN|                 |
                      26|-----------------/                 |
10-LARRY ANDERSEN(CRIV) |  3-0                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-NATHAN SPIRES(MTVW)
                                                         175|-----------------
12-RYLEY ABSHER(MTSI)                                       |  Inj. Def.      
------------------------\                                   |
                        |12-RYLEY ABSHER(M                  |
                      27|-----------------\                 |
11-ABRAHAM HANSEN(MTVW) |  12-4           |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-NATHAN SPIRES(|
                                        82|-----------------/
11-KELVIN HERBRUGER(HILN                  |  7-5            
------------------------\                 |
                        |12-NATHAN SPIRES(|
                      28|-----------------/
12-NATHAN SPIRES(MTVW)  |  18-7           
------------------------/

                       12-RYLEY ABSHER(M
                   L-82-----------------\
     10-GERMAIN MADDEN                  |12-RYLEY ABSHER(M
 L-25-----------------\              125|-----------------\
                      |10-GERMAIN MADDEN|  Fall :55       |
                    83|-----------------/                 |
     12-CHANDLER EWING|  11-9                             |        Third
 L-26-----------------/                                   |
                                                          |12-RYLEY ABSHER(MTSI)
                                                       161|-----------------
     11-ABRAHAM HANSEN                                    |  Fall 1:33      
 L-27-----------------\                                   |
                      |10-LARRY ANDERSEN                  |
                    84|-----------------\                 |
     11-KELVIN HERBRUG|  Fall 3:37      |10-LARRY ANDERSEN|
 L-28-----------------/              126|-----------------/
                       11-KELVIN HERBRUG|  8-6            
                   L-81-----------------/

                                    10-GERMAIN MADDEN       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-125            |10-GERMAIN MADDEN(JUAN)
                                                  147|-----------------
                                    11-KELVIN HERBRUG|  11-2           
                                    -----------------/
                                    L-126


                    3A REGION III CHAMPIONSHIPS
                                        Weight class : 152
                                                  1. 12-GUNNAR METZGER(HBAY)
                                                  2. 12-AARON BLAINE(HBAY)
                                                  3. 12-MALIK HAYTHORNE(HAZN)
                                                  4. 10-MASON McDANIEL(JUAN)
                                                  5. 11-AUSTUN LONG(MTVW)
                                                  6. 11-JUSTIN EDENS(MTSI)
10-MASON McDANIEL(JUAN) 
------------------------\
                        |10-MASON McDANIEL
                      29|-----------------\
11-JIMMY ANDRUS(LBIS)   |  Fall 3:55      |
------------------------/                 |
                                          |12-AARON BLAINE(H
                                        85|-----------------\
11-JUSTIN EDENS(MTSI)                     |  5-3            |
------------------------\                 |                 |
                        |12-AARON BLAINE(H|                 |
                      30|-----------------/                 |
12-AARON BLAINE(HBAY)   |  Fall 2:53                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-GUNNAR METZGER(HBAY)
                                                         176|-----------------
12-MALIK HAYTHORNE(HAZN)                                    |  Inj. Def.      
------------------------\                                   |
                        |12-MALIK HAYTHORN                  |
                      31|-----------------\                 |
11-AUSTUN LONG(MTVW)    |  12-4           |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-GUNNAR METZGER|
                                        86|-----------------/
12-NATHAN SJOHOLM(LBIS)                   |  Fall 5:39      
------------------------\                 |
                        |12-GUNNAR METZGER|
                      32|-----------------/
12-GUNNAR METZGER(HBAY) |  Fall 3:38      
------------------------/

                       12-MALIK HAYTHORN
                   L-86-----------------\
     11-JIMMY ANDRUS(L                  |12-MALIK HAYTHORN
 L-29-----------------\              127|-----------------\
                      |11-JUSTIN EDENS(M|  Fall :40       |
                    87|-----------------/                 |
     11-JUSTIN EDENS(M|  8-7                              |        Third
 L-30-----------------/                                   |
                                                          |12-MALIK HAYTHORNE(HAZN)
                                                       162|-----------------
     11-AUSTUN LONG(MT                                    |  6-4            
 L-31-----------------\                                   |
                      |10-MASON McDANIEL                  |
                    88|-----------------\                 |
     12-NATHAN SJOHOLM|  8-3            |10-MASON McDANIEL|
 L-32-----------------/              128|-----------------/
                       11-AUSTUN LONG(MT|  8-4            
                   L-85-----------------/

                                    11-JUSTIN EDENS(M       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-127            |11-AUSTUN LONG(MTVW)
                                                  148|-----------------
                                    11-AUSTUN LONG(MT|  12-6           
                                    -----------------/
                                    L-128


                    3A REGION III CHAMPIONSHIPS
                                        Weight class : 160
                                                  1. 11-CONNER SMALL(LBIS)
                                                  2. 12-MARIO GONZALEZ(PRAR)
                                                  3. 12-OLEG KORIN(FVAN)
                                                  4. 12-LLOYD MELONE(KELS)
                                                  5. 12-TANNER STAHL(MTSI)
                                                  6. 11-JOHN MANCUSO(BELV)
11-CONNER SMALL(LBIS)   
------------------------\
                        |11-CONNER SMALL(L
                      33|-----------------\
11-JOHN MANCUSO(BELV)   |  15-0           |
------------------------/                 |
                                          |11-CONNER SMALL(L
                                        89|-----------------\
11-JACOB DAILEY(KNDY)                     |  7-2            |
------------------------\                 |                 |
                        |12-LLOYD MELONE(K|                 |
                      34|-----------------/                 |
12-LLOYD MELONE(KELS)   |  5-1                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |11-CONNER SMALL(LBIS)
                                                         177|-----------------
12-TANNER STAHL(MTSI)                                       |  7-4            
------------------------\                                   |
                        |12-OLEG KORIN(FVA                  |
                      35|-----------------\                 |
12-OLEG KORIN(FVAN)     |  12-5           |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-MARIO GONZALEZ|
                                        90|-----------------/
12-DANIEL PALANCIUC(HAZN                  |  Fall 17-2      
------------------------\                 |
                        |12-MARIO GONZALEZ|
                      36|-----------------/
12-MARIO GONZALEZ(PRAR) |  Fall 1:24      
------------------------/

                       12-OLEG KORIN(FVA
                   L-90-----------------\
     11-JOHN MANCUSO(B                  |12-OLEG KORIN(FVA
 L-33-----------------\              129|-----------------\
                      |11-JOHN MANCUSO(B|  13-9           |
                    91|-----------------/                 |
     11-JACOB DAILEY(K|  Fall 4:42                        |        Third
 L-34-----------------/                                   |
                                                          |12-OLEG KORIN(FVAN)
                                                       163|-----------------
     12-TANNER STAHL(M                                    |  6-3            
 L-35-----------------\                                   |
                      |12-LLOYD MELONE(K                  |
                    92|-----------------\                 |
     12-DANIEL PALANCI|  Fall :56       |12-LLOYD MELONE(K|
 L-36-----------------/              130|-----------------/
                       12-TANNER STAHL(M|  1-0            
                   L-89-----------------/

                                    11-JOHN MANCUSO(B       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-129            |12-TANNER STAHL(MTSI)
                                                  149|-----------------
                                    12-TANNER STAHL(M|  Fall :48       
                                    -----------------/
                                    L-130


                    3A REGION III CHAMPIONSHIPS
                                        Weight class : 170
                                                  1. 11-ROMNEY NOEL(LBIS)
                                                  2. 12-LUKE MIDDELSTADT(PRAR)
                                                  3. 11-BRANDON PROFFITT(MTVW)
                                                  4. 11-PIERCE BELLEMAN(JUAN)
                                                  5. 11-GRAYSON FUNK(MTVW)
                                                  6. 11-BHEK SIMANGO(INTL)
11-ROMNEY NOEL(LBIS)    
------------------------\
                        |11-ROMNEY NOEL(LB
                      37|-----------------\
09-JUSTIN PEARL(MTSI)   |  Fall 1:32      |
------------------------/                 |
                                          |11-ROMNEY NOEL(LB
                                        93|-----------------\
11-BHEK SIMANGO(INTL)                     |  7-2            |
------------------------\                 |                 |
                        |11-BRANDON PROFFI|                 |
                      38|-----------------/                 |
11-BRANDON PROFFITT(MTVW|  Fall 1:26                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |11-ROMNEY NOEL(LBIS)
                                                         178|-----------------
11-PIERCE BELLEMAN(JUAN)                                    |  9-5            
------------------------\                                   |
                        |11-PIERCE BELLEMA                  |
                      39|-----------------\                 |
11-GRAYSON FUNK(MTVW)   |  13-5           |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-LUKE MIDDELSTA|
                                        94|-----------------/
09-TEAGUE FRAZIER(MRCR)                   |  8-4            
------------------------\                 |
                        |12-LUKE MIDDELSTA|
                      40|-----------------/
12-LUKE MIDDELSTADT(PRAR|  Fall :24       
------------------------/

                       11-PIERCE BELLEMA
                   L-94-----------------\
     09-JUSTIN PEARL(M                  |11-PIERCE BELLEMA
 L-37-----------------\              131|-----------------\
                      |11-BHEK SIMANGO(I|  10-7           |
                    95|-----------------/                 |
     11-BHEK SIMANGO(I|  Fall :44                         |        Third
 L-38-----------------/                                   |
                                                          |11-BRANDON PROFFITT(MTVW)
                                                       164|-----------------
     11-GRAYSON FUNK(M                                    |  Fall 1:40      
 L-39-----------------\                                   |
                      |11-BRANDON PROFFI                  |
                    96|-----------------\                 |
     09-TEAGUE FRAZIER|  Fall 1:59      |11-BRANDON PROFFI|
 L-40-----------------/              132|-----------------/
                       11-GRAYSON FUNK(M|  Fall 4:16      
                   L-93-----------------/

                                    11-BHEK SIMANGO(I       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-131            |11-GRAYSON FUNK(MTVW)
                                                  150|-----------------
                                    11-GRAYSON FUNK(M|  Fall 4:07      
                                    -----------------/
                                    L-132


                    3A REGION III CHAMPIONSHIPS
                                        Weight class : 182
                                                  1. 12-JAIRO BARAHONA(HAZN)
                                                  2. 11-QUINN MAGENDANZ(LBIS)
                                                  3. 11-JOSE AVILA-LEAL(PRAR)
                                                  4. 12-TANNER RANZ(MRCR)
                                                  5. 12-RONNIE EVENDEN(PRAR)
                                                  6. 12-KALOB RAHN(KELS)
12-JAIRO BARAHONA(HAZN) 
------------------------\
                        |12-JAIRO BARAHONA
                      41|-----------------\
10-CASEY STENSAAS(KNDY) |  Fall 1:08      |
------------------------/                 |
                                          |12-JAIRO BARAHONA
                                        97|-----------------\
12-TANNER RANZ(MRCR)                      |  7-4            |
------------------------\                 |                 |
                        |12-KALOB RAHN(KEL|                 |
                      42|-----------------/                 |
12-KALOB RAHN(KELS)     |  3-1                              |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-JAIRO BARAHONA(HAZN)
                                                         179|-----------------
11-QUINN MAGENDANZ(LBIS)                                    |  Fall 2:53      
------------------------\                                   |
                        |11-QUINN MAGENDAN                  |
                      43|-----------------\                 |
11-JOSE AVILA-LEAL(PRAR)|  11-6           |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |11-QUINN MAGENDAN|
                                        98|-----------------/
11-CAMERON McLAIN(MTSI)                   |  13-12          
------------------------\                 |
                        |12-RONNIE EVENDEN|
                      44|-----------------/
12-RONNIE EVENDEN(PRAR) |  Fall 3:24      
------------------------/

                       12-RONNIE EVENDEN
                   L-98-----------------\
     10-CASEY STENSAAS                  |12-TANNER RANZ(MR
 L-41-----------------\              133|-----------------\
                      |12-TANNER RANZ(MR|  Inj. Def.      |
                    99|-----------------/                 |
     12-TANNER RANZ(MR|  Fall 1:31                        |        Third
 L-42-----------------/                                   |
                                                          |11-JOSE AVILA-LEAL(PRAR)
                                                       165|-----------------
     11-JOSE AVILA-LEA                                    |  Inj. Def.      
 L-43-----------------\                                   |
                      |12-KALOB RAHN(KEL                  |
                   100|-----------------\                 |
     11-CAMERON McLAIN|  3-0            |11-JOSE AVILA-LEA|
 L-44-----------------/              134|-----------------/
                       11-JOSE AVILA-LEA|  3-1            
                   L-97-----------------/

                                    12-RONNIE EVENDEN       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-133            |12-RONNIE EVENDEN(PRAR)
                                                  151|-----------------
                                    12-KALOB RAHN(KEL|  Fall :34       
                                    -----------------/
                                    L-134


                    3A REGION III CHAMPIONSHIPS
                                        Weight class : 195
                                                  1. 11-EVAN CONDON(MRCR)
                                                  2. 12-TYLER DUNCAN(PRAR)
                                                  3. 10-ANDREW HARRIS(MTSI)
                                                  4. 11-JUSTIN SHERWOOD(MTVW)
                                                  5. 11-BEN JOSIE(KNDY)
                                                  6. 11-KYLE HEATON(KELS)
11-EVAN CONDON(MRCR)    
------------------------\
                        |11-EVAN CONDON(MR
                      45|-----------------\
09-ZACHARY ENGLAND(BELV)|  Fall 1:20      |
------------------------/                 |
                                          |11-EVAN CONDON(MR
                                       101|-----------------\
11-BEN JOSIE(KNDY)                        |  Fall 3:43      |
------------------------\                 |                 |
                        |11-JUSTIN SHERWOO|                 |
                      46|-----------------/                 |
11-JUSTIN SHERWOOD(MTVW)|  Fall 3:43                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |11-EVAN CONDON(MRCR)
                                                         180|-----------------
10-ANDREW HARRIS(MTSI)                                      |  13-5           
------------------------\                                   |
                        |10-ANDREW HARRIS(                  |
                      47|-----------------\                 |
11-KYLE HEATON(KELS)    |  Fall :27       |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-TYLER DUNCAN(P|
                                       102|-----------------/
11-WILLIAM NGUYEN(LBIS)                   |  17-2           
------------------------\                 |
                        |12-TYLER DUNCAN(P|
                      48|-----------------/
12-TYLER DUNCAN(PRAR)   |  Fall 3:22      
------------------------/

                       10-ANDREW HARRIS(
                  L-102-----------------\
     09-ZACHARY ENGLAN                  |10-ANDREW HARRIS(
 L-45-----------------\              135|-----------------\
                      |11-BEN JOSIE(KNDY|  10-0           |
                   103|-----------------/                 |
     11-BEN JOSIE(KNDY|  Fall :26                         |        Third
 L-46-----------------/                                   |
                                                          |10-ANDREW HARRIS(MTSI)
                                                       166|-----------------
     11-KYLE HEATON(KE                                    |  8-5            
 L-47-----------------\                                   |
                      |11-JUSTIN SHERWOO                  |
                   104|-----------------\                 |
     11-WILLIAM NGUYEN|  Fall 4:32      |11-JUSTIN SHERWOO|
 L-48-----------------/              136|-----------------/
                       11-KYLE HEATON(KE|  Fall 4:41      
                  L-101-----------------/

                                    11-BEN JOSIE(KNDY       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-135            |11-BEN JOSIE(KNDY)
                                                  152|-----------------
                                    11-KYLE HEATON(KE|  Fall 1:57      
                                    -----------------/
                                    L-136


                    3A REGION III CHAMPIONSHIPS
                                        Weight class : 220
                                                  1. 10-DALLAS GOODPASTER(PRAR)
                                                  2. 11-SEBASTIAN FERRARO(KNDY)
                                                  3. 11-ALEC PALANDER(BELV)
                                                  4. 11-ALEX LESAR(KNDY)
                                                  5. 11-GARRETT MITCHELL(JUAN)
                                                  6. 12-JEFF ENTLER(KELS)
11-SEBASTIAN FERRARO(KND
------------------------\
                        |11-SEBASTIAN FERR
                      49|-----------------\
11-GARRETT MITCHELL(JUAN|  Fall 1:58      |
------------------------/                 |
                                          |11-SEBASTIAN FERR
                                       105|-----------------\
11-ALEX LESAR(KNDY)                       |  7-2            |
------------------------\                 |                 |
                        |11-ALEX LESAR(KND|                 |
                      50|-----------------/                 |
09-BRYAN PERSON(PRAR)   |  Fall 1:16                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |10-DALLAS GOODPASTER(PRAR)
                                                         181|-----------------
11-ALEC PALANDER(BELV)                                      |  Fall :40       
------------------------\                                   |
                        |11-ALEC PALANDER(                  |
                      51|-----------------\                 |
12-JEFF ENTLER(KELS)    |  Fall 1:54      |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |10-DALLAS GOODPAS|
                                       106|-----------------/
11-PARKER TREWET(HAZN)                    |  Fall 1:54      
------------------------\                 |
                        |10-DALLAS GOODPAS|
                      52|-----------------/
10-DALLAS GOODPASTER(PRA|  Fall :13       
------------------------/

                       11-ALEC PALANDER(
                  L-106-----------------\
     11-GARRETT MITCHE                  |11-ALEC PALANDER(
 L-49-----------------\              137|-----------------\
                      |11-GARRETT MITCHE|  Fall :30       |
                   107|-----------------/                 |
     09-BRYAN PERSON(P|  Fall 1:26                        |        Third
 L-50-----------------/                                   |
                                                          |11-ALEC PALANDER(BELV)
                                                       167|-----------------
     12-JEFF ENTLER(KE                                    |  Fall 4:52      
 L-51-----------------\                                   |
                      |11-ALEX LESAR(KND                  |
                   108|-----------------\                 |
     11-PARKER TREWET(|  Fall :28       |11-ALEX LESAR(KND|
 L-52-----------------/              138|-----------------/
                       12-JEFF ENTLER(KE|  Fall 3:15      
                  L-105-----------------/

                                    11-GARRETT MITCHE       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-137            |11-GARRETT MITCHELL(JUAN)
                                                  153|-----------------
                                    12-JEFF ENTLER(KE|  Fall :37       
                                    -----------------/
                                    L-138


                    3A REGION III CHAMPIONSHIPS
                                        Weight class : 285
                                                  1. 12-JAMES NIEMELA(CRIV)
                                                  2. 12-FARIS HADZIABDIC(MTVW)
                                                  3. 10-EDDIE BENGE(KNDY)
                                                  4. 12-GARRET FIX(KELS)
                                                  5. 11-LUKAS BACHMANN(KNDY)
                                                  6. 12-ALEX TACHIYAMA(LBIS)
10-EDDIE BENGE(KNDY)    
------------------------\
                        |10-EDDIE BENGE(KN
                      53|-----------------\
BYE                     |  BYE            |
------------------------/                 |
                                          |12-FARIS HADZIABD
                                       109|-----------------\
12-ALEX TACHIYAMA(LBIS)                   |  5-3            |
------------------------\                 |                 |
                        |12-FARIS HADZIABD|                 |
                      54|-----------------/                 |
12-FARIS HADZIABDIC(MTVW|  Fall 3:10                        |     Champion
------------------------/                                   |
                                                            |12-JAMES NIEMELA(CRIV)
                                                         182|-----------------
11-LUKAS BACHMANN(KNDY)                                     |  4-1            
------------------------\                                   |
                        |12-GARRET FIX(KEL                  |
                      55|-----------------\                 |
12-GARRET FIX(KELS)     |  Fall :30       |                 |
------------------------/                 |                 |
                                          |12-JAMES NIEMELA(|
                                       110|-----------------/
09-ANTHONY KARYMSAKOV(IN                  |  Fall 1:13      
------------------------\                 |
                        |12-JAMES NIEMELA(|
                      56|-----------------/
12-JAMES NIEMELA(CRIV)  |  Fall :44       
------------------------/

                       12-GARRET FIX(KEL
                  L-110-----------------\
     BYE                                |12-GARRET FIX(KEL
 L-53-----------------\              139|-----------------\
                      |12-ALEX TACHIYAMA|  Fall 3:49      |
                   111|-----------------/                 |
     12-ALEX TACHIYAMA|  BYE                              |        Third
 L-54-----------------/                                   |
                                                          |10-EDDIE BENGE(KNDY)
                                                       168|-----------------
     11-LUKAS BACHMANN                                    |  5-4            
 L-55-----------------\                                   |
                      |10-EDDIE BENGE(KN                  |
                   112|-----------------\                 |
     09-ANTHONY KARYMS|  Fall :32       |10-EDDIE BENGE(KN|
 L-56-----------------/              140|-----------------/
                       11-LUKAS BACHMANN|  Fall 2:50      
                  L-109-----------------/

                                    12-ALEX TACHIYAMA       Fifth
                                    -----------------\
                                    L-139            |11-LUKAS BACHMANN(KNDY)
                                                  154|-----------------
                                    11-LUKAS BACHMANN|  Inj. Def.      
                                    -----------------/
                                    L-140