King County Aquatics Center - Site License      2/19/2016 - 3:53 PM
             WIAA/Dairy Farmers of WA/Les Schwab Tires              
             3A Boys' Swim/Dive Champs Feb 19-20, 2016              
 
 Event 309  Men 200 Yard Freestyle Relay
====================================================================
    School                                 Seed    Prelims        
====================================================================
                       === Preliminaries ===                        
 
  1 BVUE  'A'                           1:28.79    1:27.59  
     1) Boden, Andrew 10              2) Prang, Daniel 12             
     3) Shao, Nathan 10               4) Rossman, Zach 12             
  2 BAIN  'A'                           1:28.54    1:28.91  
     1) Ingalls, Makai 9              2) Yalung, Andy 12              
     3) Wagner, Aidan 9               4) Bushey, Parker 11            
  3 SW  'A'                             1:31.35    1:30.33  
     1) Welsh, Davis 12               2) Butcher, Andrew 11           
     3) Gerbino, Chris 11             4) Stenfjord, Anders 10         
  4 INT  'A'                            1:32.03    1:30.70  
     1) McDermott, Nate               2) Chen, Grant 11               
     3) Blunden, Carter               4) Li, Jeffrey 12               
  5 MI  'A'                             1:29.46    1:30.75  
     1) Markwith, James               2) Coe, Carson 10               
     3) Vacca, Conner 12              4) Gore, Ben 12                 
  6 O'DEA  'A'                          1:31.19    1:30.83  
     1) Regimbal, Sam                 2) Leary-Bignayan, Justin 12    
     3) Vacura, Joey                  4) Depina, Ollie                
  7 AM  'A'                             1:32.65    1:31.28  
     1) Portman, Ian 12               2) Murphy, Chase                
     3) Hall, Michael                 4) Lempert, Owen 12             
  8 LKSD  'A'                           1:31.59    1:32.28  
     1) Kuder, John Paul              2) Bretherton, Kyle             
     3) Hayward, Jackson 10           4) Wallace, Loren               
 -------------------------------------------------------------------
  9 PREP  'A'                           1:32.85    1:32.79  
     1) Manning, Nolan 12             2) Hanley, Madoc                
     3) Martin, Alex                  4) Hanley, Nick                 
 10 LW  'A'                             1:33.17    1:32.88  
     1) Reeves, Nick 12               2) Norred, Louis                
     3) Dunbar, Jeremiah              4) Crane, Teddy                 
 11 MEAD  'A'                           1:33.15    1:32.93  
     1) Barnett, Casey 11             2) Busby, Jack 11               
     3) Weis, Kyle 11                 4) Brent, Gunnar                
 12 HANF  'A'                           1:33.54    1:32.95  
     1) Myers, Brady 11               2) Brink, Matthew               
     3) Wagnon, Matthew 12            4) Markillie, John 9            
 13 WILS  'A'                           1:32.26    1:33.07  
     1) Gayvoronski, Alex 12          2) Chard, Evan 10               
     3) Sachs, Sam 11                 4) Harkness, Chris 11           
 14 SHEL  'A'                           1:35.17    1:33.79  
     1) Brown-Garcia, Alex 12         2) Vance, Levi                  
     3) Dodge, Alec                   4) Toney, Taylor                
 15 BLAN  'A'                           1:34.10    1:34.14  
     1) Lorentzen, Robby              2) Oishi, Alex                  
     3) Schrader, Jack 10             4) Lin, Michael 9               
 16 HAZ  'A'                            1:33.64    1:34.22  
     1) Licea-Montes, Sergio 12       2) Fortesque, Alexander         
     3) Sokoloski, Cameron            4) Wei, Derek 12                
 -------------------------------------------------------------------
 17 FRAN  'A'                           1:35.79    1:34.40  
     1) Nguyen, Dean 12               2) Drape, Matthew               
     3) Tran, Calvin                  4) Thai, Nathan                 
 18 NT  'A'                             1:35.48    1:34.50  
     1) Ridgeway, Justin 10           2) Anderton, Logan 11           
     3) Couey, Wyatt 12               4) Harn, Jeffrey 10             
 -------------------------------------------------------------------
 19 MG  'A'                             1:33.92    1:34.61  
     1) Ludwig, Nathaniel 11          2) James, Joshua                
     3) Snider, John 11               4) DeMarco, Connor 12           
 20 ROOS  'A'                           1:31.50    1:34.67  
     1) Arnett, Cooper 10             2) Carey, Thomas                
     3) Marshall, Quinn               4) Suver, Sean                  
 21 LAKES  'A'                          1:35.22    1:35.13  
     1) Fischer, PJ 11                2) Starr, Michael 11            
     3) Fields, Miles                 4) Bocchi, Preston 11           
 22 INGR  'A'                           1:33.33    1:35.43  
     1) Bottenberg, Jackson           2) Ilgenfritz, Luke             
     3) Lavin, Sam                    4) Yuen, Jenson                 
 23 JUAN  'A'                           1:35.83    1:35.63  
     1) Topinka, Nicholas             2) Kim, Joo Sung                
     3) Williams, Grant               4) Kullman, Charlie 11          
 24 GP  'A'                             1:36.92    1:36.12  
     1) Meneses, Andrew 10            2) Robinson, Brennan 12         
     3) Eagley, Jarred                4) Lavigne, Nicholas