King County Aquatics Center - Site License      2/19/2016 - 4:33 PM
             WIAA/Dairy Farmers of WA/Les Schwab Tires              
             3A Boys' Swim/Dive Champs Feb 19-20, 2016              
 
 Event 312  Men 400 Yard Freestyle Relay
====================================================================
    School                                 Seed    Prelims        
====================================================================
                       === Preliminaries ===                        
 
  1 BVUE  'A'                           3:12.32    3:13.10  
     1) Shao, Nathan 10               2) Boden, Andrew 10             
     3) Rossman, AJ 10                4) Prang, Daniel 12             
  2 BAIN  'A'                           3:17.12    3:19.03  
     1) Bushey, Parker 11             2) Bacon, Henry                 
     3) Velisaris, John 9             4) Bullock, James 12            
  3 MI  'A'                             3:17.34    3:19.71  
     1) Riley, Killian 9              2) Markwith, James              
     3) Vacca, Conner 12              4) Hoff, Oliver 10              
  4 SW  'A'                             3:23.97    3:20.12  
     1) Welsh, Davis 12               2) Stenfjord, Anders 10         
     3) Gerbino, Chris 11             4) Butcher, Andrew 11           
  5 ROOS  'A'                           3:20.68    3:21.36  
     1) Ives, Wilson 12               2) Errez, Nate                  
     3) Arnett, Cooper 10             4) Wayte, Emmett 11             
  6 INGR  'A'                           3:21.91    3:21.53  
     1) Yuen, Jenson                  2) Ilgenfritz, Luke             
     3) Munson, Gabriel 12            4) Ton, Landon 12               
  7 INT  'A'                            3:22.50    3:22.22  
     1) McDermott, Nate               2) Chen, Grant 11               
     3) Wong, Isaac                   4) Li, Jeffrey 12               
  8 LKSD  'A'                           3:24.05    3:22.65  
     1) Ryaboshapka, Daniel 11        2) Kuder, John Paul             
     3) Cordick, Nathan 9             4) Hayward, Jackson 10          
 -------------------------------------------------------------------
  9 O'DEA  'A'                          3:23.87    3:23.14  
     1) Regimbal, Sam                 2) Barba, Patrick               
     3) Vacura, Joey                  4) Depina, Ollie                
 10 WILS  'A'                           3:23.99    3:24.49  
     1) Gayvoronski, Alex 12          2) Chard, Evan 10               
     3) Sachs, Sam 11                 4) Harkness, Chris 11           
 11 PREP  'A'                           3:24.13    3:25.34  
     1) Hanley, Nick                  2) Clancy, Jack                 
     3) Martin, Alex                  4) Miner, David                 
 12 HANF  'A'                           3:27.60    3:26.86  
     1) Markillie, John 9             2) Brink, Matthew               
     3) Wagnon, Matthew 12            4) Younkin, Skyler 9            
 13 NT  'A'                             3:27.15    3:28.26  
     1) Couey, Wyatt 12               2) Johnson, Lucas 12            
     3) Ridgeway, Justin 10           4) Harn, Jeffrey 10             
 14 JFK  'A'                            3:31.20    3:30.32  
     1) Lindblom, Ty 9                2) Olufson, Ian 11              
     3) Kasahara, Jeff 12             4) Kinerk, Ben                  
 15 GARF  'A'                           3:33.89    3:30.33  
     1) Cross, Maxwell 9              2) Dang, Tommy 12               
     3) Ma, Khuong                    4) McCann, Emmett 11            
 16 JUAN  'A'                           3:32.45    3:30.86  
     1) Topinka, Nicholas             2) Lee, Enoch                   
     3) Ngo, Eugene                   4) Kullman, Charlie 11          
 -------------------------------------------------------------------
 17 LW  'A'                             3:24.97    3:32.02  
     1) Watts, Daniel                 2) Wong, Carlin 10              
     3) Suen, Keane 11                4) Crane, Teddy                 
 18 LAKES  'A'                          3:32.89    3:32.96  
     1) Fischer, PJ 11                2) Braaten, Drew                
     3) Starr, Michael 11             4) Bocchi, Preston 11           
 -------------------------------------------------------------------
 19 GP  'A'                             3:35.71    3:33.19  
     1) Lavigne, Nicholas             2) Robinson, Brennan 12         
     3) Gale, Keagan 9                4) Meneses, Andrew 10           
 20 SHEL  'A'                           3:35.06    3:33.34  
     1) Vance, Levi                   2) Brown-Garcia, Alex 12        
     3) Youngquist, Ryan              4) Toney, Taylor                
 21 SUM  'A'                            3:38.02    3:33.75  
     1) Bone, Stephen 12              2) McKay, Austin                
     3) Davis, Chase                  4) Jones, Erik                  
 22 MG  'A'                             3:32.77    3:34.82  
     1) Ludwig, Nathaniel 11          2) James, Joshua                
     3) Snider, John 11               4) DeMarco, Connor 12           
 23 HAZ  'A'                            3:28.44    3:39.06  
     1) Dickman, Logan                2) Hayes, Victor                
     3) Nguyen, Kien                  4) Dickenson, Quinn             
 24 EW  'A'                             3:42.05    3:43.11  
     1) Hashimoto, Joel               2) Livesey, Joseph              
     3) Edwards, Anthony              4) Nguyenle, Sean 10